تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
تاکید حزب الله بر ضرورت مقابله قاطع با دخالت آشکار آمریکا در امور داخلی لبنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله بر ضرورت مقابله با دخالت آمریکا در سطح سیاسی و مردمی و از سوی تمام لبنانی‌ها به ویژه کسانی که مدعی حاکمیت و استقلال هستند، تاکید کرد.

به گزارش مرآت، به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد همکاری و تفاهم میان گروه‌های سیاسی و شرکا در وطن برای پشت سر گذاشتن اختلافات سیاسی و کمک به ایجاد راه حلی برای بحران کنونی یک ضرورت است. ادامه این مشکل بدون راه حل، کشور را به سمت دخالت های خارجی بیشتری سوق می دهد که خیر لبنان را نمی خواهند.

شیخ علی دعموش تصریح کرد ایالات متحده آمریکا که به دروغ ادعا می کند به حاکمیت لبنان احترام می گذارد، تاریخش مملو از دخالت در امور داخلی لبنان و شعله ور کردن آتش فتنه میان لبنانی ها و تحریک آنها علیه یکدیگر و تعمیق شکاف‌ها و تقویت یک گروه علیه گروه دیگر و تحریم مالی و اقتصادی لبنان است.

وی افزود بیانیه صادره از سوی سفارت آمریکا در راستای تکمیل این مسیر تحریک و فتنه افکنی و دخالت در امور لبنان و منطقه است.

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله بر ضرورت مقابله با دخالت آمریکا در سطح سیاسی و مردمی و از سوی تمام لبنانی‌ها به ویژه کسانی که مدعی حاکمیت و استقلال هستند، تاکید کرد، کسانی که تنها صدایی که از آنها می‌شنویم مربوط به زمانی است که مسئله مربوط به اتهام زنی به ایران یا سوریه باشد، ولی هنگامی که آمریکا یا عربستان اقدامی را مرتکب شوند یا در قبال تجاوزات اسرائیل(به حریم هوایی)، سکوت پیشه می کنند.

وی افزود بیانیه سفارت آمریکا دخالت علنی و آشکار در مسئله سیاسی داخلی و تلاش برای تعمیق نزاع و شکاف درباره حادثه منطقه قبرشمون و تردیدافکنی درباره نقش دستگاه قضایی لبنان است.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه