تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:    
تامین آب شرب شهمیرزاد از اولویت‌های اصلی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان بابیان اینکه تامین آب شرب شهر شهمیرزاد از اولویت‌های اصلی و ضروری است گفت: از آبفای شهری انتظار می‌رود مشکلات این حوزه را احصا و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر، استاندار سمنان بابیان اینکه انجام کار فرهنگی هزینه نیست، بلکه به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده محسوب می‌شود، گفت: بر این اساس شهرداری‌های استان می‌بایست حداقل ۱۰ درصد از کل بودجه خود را به انجام امور فرهنگی و فرهنگ‌سازی در سطح شهر اختصاص دهند.

او بابیان اینکه شهرداری‌های استان سمنان برای ایجاد نشاط و تفریح و ورزش کودکان باید زمین‌های بازی محلات را سامان بخشی و تجهیز کنند، افزود: این اقدام به‌سلامت محور بودن جامعه، افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب‌ها می‌تواند بسیار کمک کند.

استاندار سمنان بابیان اینکه تامین آب شرب شهر شهمیرزاد از اولویت‌های اصلی و ضروری است که باید در دستور کار واقع شود، ابراز داشت: از آبفای شهری انتظار می‌رود مشکلات این حوزه را احصا و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهد.

آشناگر در ادامه تصریح کرد: طی جلسه‌ای با مهندسان مشاور طرح جامع شهر مهدی‌شهر، موارد و مباحث پیرامون تعریض خیابان امام (ره) بررسی و اگر بر اساس کارشناسی‌های صورت گرفته نیاز به تعریض وجود ندارد، در این خصوص باید تجدید نظر شود.

وی همچنین افزود: زمانی که تعریض خیابان به دلیل هزینه گزاف، از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر نباشد، می‌بایست جابه‌جایی ترافیک شهری به مناطق دیگر شهر، ساماندهی خیابان مذکور و همچنین توسعه درآمدزایی باوجود بافت موجود خیابان صورت گیرد تا امور شهری بهبود یابد.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام /ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه