دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان:    
تامین‌آب شرب ایوانکی به عنوان یک‌ مطالبه مردمی باید رسیدگی شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون استاندار سمنان گفت: نیاز است تا بحث تامین آب شرب شهر جدید ایوانکی با افق بلند مدت طراحی، تدوین و اجرا شود.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در جلسه بررسی  مشکلات شهر ایوانکی با بیان اینکه در شهر جدید ایوانکی ، ساخت و استقرار بالغ بر ۱۵ هزار واحد مسکونی پیش بینی شده است گفت: نیاز است تا بحث تامین آب شُرب شهر جدید ایوانکی با افق بلند مدت طراحی، تدوین و اجرا شود.

او افزود: در افق بلند مدت برای این شهر، سکونت حدود ۲۰ هزار نفر جمعیت پیش بینی شده است که نیاز است آب شُرب این شهر نیز بر اساس این نیازسنجی و در راستای افق بلند مدت آن، طراحی، تامین و اجرا شود.

فخری در پایان ابراز داشت: شهرداری گرمسار در کمترین زمان ممکن زمین های در دسترس را شناسایی و به راه و شهرسازی استان اعلام، راه و شهرسازی استان نیز نسبت به پرداخت مطالبات شهرداری گرمسار در قالب واگذاری زمین اقدام‌کند.

انتهای پیام /

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.