تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

عضو کمیسیون اقتصادی هشدار داد:
تاثیر کسری بودجه ۹۹ بر پروژه‌های عمرانی استان‌ها
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال ۹۹ نیز با کسری قابل توجهی مواجه خواهد بود.

به گزارش مرآت، سیدحسن حسینی شاهرودی در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: در بودجه سال ۹۹ با کسری قابل توجهی مواجه خواهیم بود و این‌ کسری بیش از همه متوجه اعتبارات عمرانی خواهد بود و با توجه به این وضعیت باید از بخش خصوصی برای ورود به پروژه‌ها استفاده کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه‌های راه‌سازی در شهرستان شاهرود گفت: راه‌ها چه در حوزه جاده‌ای و چه ریلی و هوایی از مهمترین شاخصه‌های توسعه در هر کشوری است .

وی بر لزوم توجه بیشتر به اعتبارات حوزه راه‌سازی تاکید و خاطرنشان کرد: از این که راه‌های ارتباطی در استان ایجاد و توسعه بیشتری بیابند، ضرر نخواهیم کرد و به خصوص در بحث هوایی و ریلی نیز باید توجه جدی صورت بگیرد.

این نماینده مردم با اشاره به بهره‌مندی استان از دو فرودگاه تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر دو فرودگاه در استان فعال هستند که باید به دنبال این باشیم نهایت بهره را از این فرودگاه‌ها در جهت حرکت روبه توسعه استان ببریم.

حسینی شاهرودی بر ضرورت توسعه خطوط ریلی تاکید و اضافه کرد: باید با کاهش بروکراسی‌های اداری و تسهیل در روند سرمایه‌گذاری بستر را برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در این بخش فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه مسیر ریلی شمال به جنوب با گذر از شهرستان شاهرود مصوب شده است افزود: مطالعات این طرح امسال تکمیل شده و در بودجه سال ۹۹ در پیوست یک قرار خواهد گرفت .

این نماینده با بیان اینکه این طرح یک پروژه ملی و فراملی است ادامه داد: طبیعتا زمانی که محور این پروژه در استان ما قرار داشته باشد، بیشترین توسعه را برای استان به همراه خواهد داشت بنابراین همه باید دست به دست هم دهیم تا از این فرصت بهترین استفاده ممکن را در جهت توسعه استان ببریم.

ایسنا

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه