دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده سمنان،مهدیشهر و سرخه:
بیش از ۸۰۰ هزار میلیارد تومان در طرح‌های نیمه‌تمام بلاتکلیف است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شهرستان‌های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۸۰۰ هزار میلیارد تومان در طرح‌های نیمه تمام کشور اعتبار بلاتکلیف وجود دارد که همه بیت‌المال است.

به گزارش مرآت، احمد همتی نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در آیین گرامیداشت هفته تربیت‌ بدنی و ورزش و هم‌اندیشی روسا و نائب رئیسان هیات‌های ورزشی سمنان در سالن پردیس این شهر، افزود: بهره‌وری و استفاده صحیح از امکانات ورزشی موجود در شرایط دشوار تحریم هنر است.

وی ابراز داشت: افتتاح طرح و تامین اعتبار به تنهایی مشکلات جامعه ورزشی را حل نمی‌کند بلکه در کنار این مسایل به ارایه راهکارهای نو و ایجاد خلاقیت در این بخش نیاز است.

وی بیان کرد: استفاده درست و بهینه از استادیوم ورزشی شهر سمنان نیازمند پیاده‌سازی برنامه‌های قابل اجرا است.

نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دیدگاه صرف افتتاح طرح‌های جدید در بخش‌های مختلف کشور اشتباه است و تمرکز باید در استفاده بهینه امکانات موجود در کشور و سپس تفکر در افتتاح طرح‌های لازم و ضروری باشد.

همتی با بیان اینکه استفاده از سالن‌های ورزشی دستگاه‌های دولتی برای عموم خلاف قانون نیست، اضافه کرد: به منظور افزایش نشاط در جامعه، می‌توان این مکان‌های بدون استفاده و با استفاده‌های محدود را در اختیار شهروندان قرار داد.

نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مدیران و مسوولان، توسعه و همگانی کردن ورزش را در فضاهای عمومی همچون بوستان‌ها و مسیرهای شهری با هدف تزریق نشاط اجتماعی و ارتقای سلامت مورد توجه قرار دهند.

ایرنا

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.