تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  استاندار سمنان:   
بیشترین طول کوچ عشایر با ۱۴۰۰ کیلومتر متعلق به استان سمنان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان بابیان اینکه ایل سنگسر یکی از بزرگ‌ترین ایل‌های عشایری کشور محسوب می‌شود، گفت: بیشترین طول کوچ با یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر متعلق به عشایر استان سمنان است.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر صبح شنبه در دیدار با رئیس سازمان امور عشایر کشور به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه ایل سنگسر یکی از بزرگ‌ترین ایل‌های عشایری کشور محسوب می‌شود، ابراز داشت: در آینده نزدیک، جشنواره ملی ایل سنگسر در این استان برگزار خواهد شد که یکی از اقدامات مطلوب در حوزه معرفی عشایر، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های عشایر و تقویت اقتصاد آن‌ها است.

وی ضمن بیان اینکه بیشترین طول کوچ با یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر متعلق به عشایر استان سمنان است، افزود: این ظرفیت بسیار ارزشمندی که می‌بایست مورد توجه مخاطبان و گردشگران این حوزه قرار گیرد که امیدواریم جشنواره ایل سنگسر فرصت خوبی برای این امر قلمداد شود.

استاندار سمنان ضمن بیان اینکه عشایر علیرغم توانمندی و ظرفیت ارزشمندی که دارند اما می‌بایست مورد توجه مسئولان واقع شوند، ابراز داشت: موانع و مشکلات حوزه امور عشایر در استان می‌بایست رصد و به طور مستمر و جدی رفع این چالش‌ها در دستور کار قرار گیرد.

آشناگر بابیان اینکه ایل سنگسر در بحث غذا، صنایع‌دستی و محصولات لبنی، فعالیت‌های بسیار ارزشمند و مطلوبی دارد، اضافه کرد: این موهبت‌ها می‌بایست در قالب همین جشنواره به اقصی نقاط مردم کشور شناسانده شود تا این اقدام بتواند به بهبود معیشت خانوارهای این بخش کمک کند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه