شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دانش آموزان انجمنی استان سمنان هم در بیانیه ای همراه با همکلاسی های خود فریاد عدالت خواهی و حمایت ملت مظلوم فلسطین را سر دادند.

به گزارش خبرنگار مرآت، دانش آموزان انجمنی استان سمنان در بیانیه ای همراه با همکلاسی های خود فریاد عدالت خواهی و حمایت ملت مظلوم فلسطین را سر دادند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ

ویروسی منحوس به نام کرونا در گوشه ای از جهان پدید آمد و سرتاسر دنیا را در برگرفت تا آزمونی برای بشریت باشد ، جان می‌ستاند و دوری راه نجاتش است. ظاهرا که با کودکان کاری ندارد، اما دیدن کودکی بدون والدین غمناک است  . در طول حضور نسل بشر در روی کره خاکی ویروس های متعددی حیات این جامعه را تهدید کرده است اما یکی از خطرناک ترین این ویروس ها قریب به ۷۰ سال قبل در منطقه ما پدید آمد و منشاء تاریکی در جهان شد، ویروسی که نه تنها به جان ، بلکه به مال و سرزمین و اعتقادات کسی هم رحم نمی‌کند و تفاوتی برای کوچک و بزرگ، زن و مرد ، کودک و پیر قائل نیست، تفکری که انسانیت را بی ارزش و دون می داند و چه تاسف‌بار که در سایه بی‌تفاوتی سازمان های به اصطلاح حقوق بشری، روزی در فلسطین، روزی در سوریه، روزی درعراق و روزی در یمن، خودی نشان می‌دهد و دست به کشتار میزند.رژیم صهیونیستی اسرائیل ویروس خطرناک عصر ماست و یا به تعبیر زیبای امام رحل (ره) »: اسراییل یک غده سرطانی است و باید از روی زمین محو گردد » .
بیش از چهل سال است که اقدام هوشمندانه ی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تمامی آزادی خواهان دنیا را در همراهی با ملت مظلوم و مسلمان فلسطین منسجم نموده و همه ساله با مشت های گره کرده قدرت حقیقی جبهه مقاومت در برابر ظلم و استکبار را نمایان ساخته است.
ما دانش‌آموزان عضو انجمن های اسلامی استان سمنان، ضمن محکوم کردن قمار بزرگ قمار باز زمانمان ترامپ فاسد که با نام معامله قرن رونمایی شده است ؛ هرگونه اقدام در خصوص حذف نام فلسطین عزیز و الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را از پیش شکست خورده میدانیم، و چون همیشه همبستگی و برادری خود را با نوجوانان و کودکان آزاد فلسطینی اعلام می‌کنیم و به تبعیت از امام راحل حضرت امام خمینی (ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فریاد الموت لاسرائیل سر خواهیم داد.

انتهای پیام/ن

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه