تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
بومی سازی دانش ساخت نسل جدید بتن در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دانش ساخت نسل جدید بتن با تلاش محققان در سمنان بومی سازی شد.

به گزارش مرآت، مدیرعامل شرکت دانش بنیان همگریان تولید و از پژوهشگران این مجموعه گفت: با دستیابی به دانش ساخت بتن‌های نسل جدید کشور از واردات این محصول بی نیاز شد.
محمد رضا ایوبی با بیان اینکه این واحد تولیدی از سال ۸۲ با تولید سه گروه محصول کاربردی در صنعت بتن با حدود ۵۰۰ تنوع، آغاز به کار کرده است گفت: با موفقیت در ساخت و تولید رزین‌های پلی کربکسیلات که همان مواد اولیه فوق روان کننده‌های بتن هستند تحول بزرگی در این صنعت ایجاد شد.
ایوبی گفت: افزایش ۱۰ برابری عمر بتن از ۲۰ سال به ۲۰۰ سال و افزایش در استحکام و سرعت ساخت و ساز و نیز کاهش 30 درصدی قیمت تمام شده نسبت به نمونه‌های وارداتی از مهمترین ویژگی‌های این محصول دانش بنیان است.

وی افزود : ماهانه در این واحد صنعتی ۴۰ هزار متر نوار‌های واتر استاپ، 10 میلیون قطعه اسپیسر‌های پلاستیکی و هزار تن افزودنی‌های مایع تولید می شود که این مقدار ۸۰ درصد ظرفیت تولید در این کارخانه است.
در این مجموعه ۴۰ نفز اشتغال دارند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه