دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان؛
به دنبال کاهش هزینه وصول مالیات و افزایش رضایتمندی مودیان مالیاتی هستیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
انوری تکریم ارباب رجوع را مهم ترین سیاست سازمان امور مالیاتی عنوان کرد و گفت: با توجه به شعار سال در نظر داریم ضمن تکریم ارباب رجوع و برقرای عدالت مالیاتی گامهای موثری در جهت تحقق اهداف سازمان امور مالیاتی برداریم.

به گزارش خبرنگار مرآت، جواد انوری مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان در اولین جلسه مالیاتی با حضور اعضا و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان درباره هوشمند سازی و اجرای طرح جامع مالیاتی گفت: هوشمند سازی و اجرای طرح جامع مالیاتی با هدف الکترونیکی کردن فرآیندهای مالیاتی از اقدامات مهمی است که در جهت سهولت عملیات مالیاتی و برقرای عدالت مالیاتی به مودیان ارایه گردیده است .

انوری با اشاره به ابلاغ الکترونیک اوراق مالیاتی خاطر نشان کرد: ابلاغ الکترونیک اوراق مالیاتی با هدف توسعه دولت الکترونیک و پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان در حوزه مکانیزاسیون فرایندها اجرایی شده و هم اکنون تعداد زیادی از مودیان مالیاتی با مراجعه به سایت tax.gov.ir نسبت به فعال نمودن ابلاغ الکترونیکی خود اقدام نموده اند و انتظار می رود سایر مودیان هم با استفاده از این طرح بتوانند از مزایای ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی بهره مند گردند.

مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان با بیان اینکه اجرای ماده 97 قانون، زمینه ساز رعایت عدالت مالیاتی خواهد شد تصریح کرد: با اجرای این طرح به دنبال کاهش هزینه وصول مالیات و افزایش رضایت مندی مودیان مالیاتی هستیم و با این روش تشــخیص علی الراس حذف و رســیدگی ها بر مبنای اظهارنامه مودیان صــورت خواهد پذیرفت.

وی افزود:آن دسته از مودیانی که از ارسال اظهار نامه مالیاتی در مهلت قانونی خودداری نموده اند نیز بر اساس اطلاعات و فعالیت های اقتصادی موجود آنها در پایگاه اطلاعات مالیاتی، نسبت به صدور اظهارنامه برآوردی و مطالبه مالیات و ابلاغ آن اقدام نماید.

انوری در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل اداره کل امور مالیاتی استان سمنان در سال 1399 ، بر لزوم جدیت و پشتکار در کار و همچنین همکاری بیش از پیش با مودیان مالیاتی در چارچوب قوانین و مقررات تاکید کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.