شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان خبر داد؛    
بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس سمنان تا پایان سال
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با بیان اینکه اقدامات مطلوبی برای تکمیل باغ‌موزه دفاع مقدس استان سمنان در حال انجام است گفت : این پروژه تاپایان سال بهره برداری می شود.

به گزارش مرآت، سرهنگ محمد حسن سلامی در دیدار رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس کشور با استاندار سمنان با بیان اینکه محوطه‌سازی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان هم اکنون توسط شهرداری در حال انجام است گفت : امیدواریم با اقدامات انجام شده و مساعدت‌هایی که صورت می‌گیرد شاهد افتتاح کامل پارک موزه دفاع مقدس تا پایان سال ۹۸ باشیم.

وی با بیان اینکه حمایت‌های بسیار خوبی در خصوص تکمیل باغ موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان انجام شده است افزود : این تلاش‌ها سبب شده تا بتوانیم شاهد تکمیل غالب بخش‌های این مجموعه فرهنگی باشیم.

سرهنگ سلامی تصریح کرد : با بهره‌برداری از این طرح اثرگذار و فاخر فرهنگی در استان سمنان پیوند بین نسل امروز و نسل ایثارگر دوران دفاع مقدس عمیق‌تر از گذشته خواهد شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس ماحصل تلاش مجموعه‌ای از مدیران، افراد، کارگران، موثران و… است که تکمیل آن جای تقدیر دارد گفت: یکی از محورهای این طرح، استفاده از ظرفیت تردد سالانه ۲۰ میلیون زائر رضوی برای شناساندن سه هزار شهید استان سمنان به هم وطنان است و این باغ موزه همچنین سبب افزایش ماندگاری مسافران نیز خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه