خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
بهترین روش برای کسب نمره عالی در آزمون آیلتس و تافل
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
داشتن یک استاد خصوصی زبان که کاملا مسلط به متدهای تدریس خصوصی زبان باشد، یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری زبان می باشد

داشتن یک استاد خصوصی زبان که کاملا مسلط به متدهای تدریس خصوصی زبان باشد، یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری زبان می باشد. تدریس خصوصی زبان مزایایی دارد که کلاس های گروهی معمولا از آن ها محروم هستند. وقتی که شما برای کلاس های تضمینی تدریس خصوصی زبان ثبت نام می کنید دیگر نیازی به آمدن به موسسه زبان برای شرکت در کلاس خصوصی زبان ندارید. شما می توانید کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم داشته باشید و یا استادان ما می توانند به محل کار یا منزل شما آمده و تدریس خصوصی زبان در منزل که کاملا به صورت تضمینی است انجام شود.

 

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتلس به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.یکی از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می شود.آزمون آیلتس(IELTS) آزمون بریتانیایی بوده که توسط دانشگاه کمبریج انگستان و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود اما آزمون تافل (TOEFL)  آمریکایی بوده از این جهت داوطلبان باید ببینند قصد مهاجرت به کدام کشور را دارند تا همان آزمون را بدهند.معمولا داوطلبانی که قصد مهاجرت داشته و سریع تر می خواهند مدرک آیلتس را دریافت کنند به تدریس خصوصی آیلتس روی می آورند.

این آزمون در دو نوع آیلتس آکادمیک و آیلتس عمومی  برگزار می شود معمولا افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند مدرک آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) برای آنها مناسب است و افرادی که قصد مسافرت یا کار در شرکت های انگلیسی زبان را دارند مدرک آیلتس جنرال (general IELTS) را می توانند کسب نمایند.این آزمون دارای بخش های مختلفی از قبیل گفتاری (speaking) , نوشتاری (writing) ,  شنیداری (listening) و خواندن (reading) می باشد.

حداقل نمره آزمون آیلتس

نمره بندی این آزمون از 0 تا 9 را شامل می شود نمره 5 نمره متوسط این آزمون است و از 6 به بالا نمره خوبی است. معمولا بسیاری از کشورها نمره بالای 6 را می پذیرند.آیلتس معیاری است برای شناخت سطح زبان انگلیسی  داوطلبانی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند.یکی از دلایل اینکه بسیاری از افراد به سمت این آزمون ها سوق پیدا کردند, معتبر بودن این مدرک برای بسیاری از دانشگاه ها و ادارات آن کشورها می باشد.

مدت اعتبار مدرک آیلتس فوری

بعد از اینکه مدرک را دریافت کردید به مدت دو سال این مدرک اعتبار دارد , بعد از آن می توانید برای اینکه مهارت های خود را بسنجید در این آزمون شرکت کنید.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

همواره دیده شده داوطلبانی نیاز دارند در مدت زمان کمی نمره ی بالایی از آزمون آیلتس دریافت نمایند و سطح دانش زبان انگلیسی آنها پایین است , می خواهند نمره ی بالای 6 از امتحان آیلتس دریافت نمایند ,این غیر ممکن است.بعضی از آموزشگاه ها با برند آیلتس تضمینی 7 یا مدرک آیلتس فوری  در مدت زمان کوتاهی مطالب را به داوطلبان می آموزند که این دوره معمولا برای افرادی که از سطح دانش زبان بالایی برخوردار هستند مناسب است و در غیر این صورت فقط هزینه گزافی را به این آموزشگاه ها پرداخت می کنند.تدریس خصوصی آیلتس تضمینی می تواند تا حدودی پروسه یادگیری را کاهش دهد.

آموزشگاه ما بر آن است تا با آموزش تضمینی  آیلتس (IELTS )  و برگزاری کلاس خصوصی آیلتس با برترین اساتید و بهترین برنامه ریزی این نوید را به شما زبان آموزان می دهد که بتوانید در این راه موفق شوید.

 

 

آزمون تافل چیست؟

تافل مخفف کلمه  Test of English as a Foreign Language  می باشد که به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است.آزمون TOEFL  یکی از معتبرترین آزمون ها در سراسر دنیاست و توسط موسسه ETC  برگزار می شود.آزمون تافل برای افرادی است که دانش انگلیسی ندارند و می خواهند خود را بسنجند. برای یادگیری آن راه های مختلفی از جمله مطالعه کتب مربوطه,شرکت در کلاس های عمومی زبان و یا تدریس خصوصی تافل وجود دارد.

آزمون تافل برخلاف آزمون آیلتس که به دو صورت آکادمیک و جنرال ارائه می شود ,این آزمون به صورت به صورت آکادمیک اما به دو صورت اینترنتی (IBT)و کاغذی(PBT) ارائه می شود. در گذشته به صورت کامپیوتری(CBT) نیز برگزار می شود.اما از سه سال پیش آزمون کاغذی دیگر در ایران برگزار نمی شود و آزمون اینترتی هر هفته در موسسات معتبر در تهران و شهرهای دیگر مثل اصفهان و شیراز برگزار می شود.بیش از 9000 دانشگاه و موسسه در سراسر جهان این آزمون را معتبر می دانند.

آزمون تافل آمریکایی بوده در حالیکه آزمون آیلتس آزمون انگلیسی بوده در بخش های بعدی تفاوت های این دو را بیان می کنیم.

ساختار آزمون تافل

آزمون تافل 4 بخش اصلی دارد  مهارت خواندن (Reading) , نوشتن (writing ) , صحبت کردن (Speaking) , شنیدن (Listening ) است.این آزمون در مدت زمان 4 ساعت است و تمام این بخش ها را شامل می شود.

آزمون تافل نمره رد یا قبولی ندارد اما برای اینکه بدانید چه نمره ای باید کسب کنید تا مورد پذیرش دانشگاه مورد نظر قرار گیرید باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.حداقل نمره یمورد نیاز 61 و حدکثر 114 بوده است.اما به طور میانگین حداقل نمره اکثر دانشگاه ها 80یا 85 است.البته این نمره بر اساس سطح و رشته و اعتبار دانشگاه متفاوت است.اما خب مسلم است با دریافت نمره ی بالای 100 می توانید یک رزومه ی قوی تری داشته باشید.همچنین دربخش نوشتاری نباید نمره ی کمتر از 28 گرفته باشید.

تدریس خصوصی تافل تضمینی

از آنجا که افراد با شرکت در کلاس های عمومی زبان تمام مشکلاتشان رفع نمی شود و از قبولی در این آزمون مردد هستند می توانند به کمک تدریس خصوصی تافل به هدف خود برسند.اگر مقوله زمان برای شما اهمیت دارد با تدریس خصوصی تافل می توانید سرعت بیشتری به هدف خود نزدیک شوید. در تدریس خصوصی زبان انگلیسی با تمرین و مکالمه فراوان شما را برای آین آزمون آماده می کند.اگر در زبان مهارت کافی ندارید بهتر است به سراغ  آموزشگاه هایی که مدرک تافل فوری  ارائه می دهند نروید به دلیل اینکه این دوره معمولا برای افرادی که از سطح دانش انگلیسی برخوردار هستند مفید است.

آموزشگاه ما با آموزش تضمینی تافل با بهترین اساتید می تواند گزینه ی خوبی برای مدرک تضمینی تافل باشد.

 

تفاوت آزمون تافل(TOEFL) و آیلتس (IELTS)

برای تحصیل و یا زندگی در یکی از کشورهای انگلیسی زبان باید یکی از مدرک های  آزمون های IELTS , TOEFL  را ارائه دهید.در این بخش نقاط قوت و ضعف این آزمون ها را بیان می کنیم؛

  • همان طور که در بالا شرح دادیم آزمون تافل آمریکایی بوده و در یک فرمت است و به صورت کامپیوتری برگزار می شود.در حالیکه آزمون آیلتس بریتانیایی بوده است و به دو صورت آکادمیک و جنرال برگزار می شود.

  • تافل معمولا به صورت سوال های چند گزینه ای است,درحالیکه آیلتس به صورت سوال های پرکردن جای خالی ,نوشتن جواب های کوتاه و … است.

  • دلیل اینکه آزمون تافل یک آزمون آمریکایی است لهجه مورد قبول آنها American است درحالیکه آزمون آیلتس تمام لهجه ها (American ,Biritish,Australian) را در بر می گیرد.

  • زمان آزمون تافل 4 ساعت است در حالیکه زمان آزمون آیلتس 2 ساعت 40 دقیقه می باشد.

  • هزینه این دو آزمون در حال حاضر تقریبا با هم برابر است و 250 دلار آمریکا می باشد و هزینه آنها با نرخ ارز دولتی محاسبه نمی شود.

  • نتایج نمرات آزمون تافل 10 روز و آزمون آیلتس 13 روز بعد از برگزاری آزمون منتشر می شود و مدت اعتبار هر دو دو سال می باشد.

  • در آزمون آیلتس نمره بین 0 تا 9 است در حالیکه آزمون تافل نمره ای بین 0 تا 120 را شامل می شود.

 

برای یافتن و استخدام معلم خصوصی در یک درس خاص از طریق سایت سپاه دانش ، می توانید آن درس را در سایت جستجو کنید. سپس با مشاهده لیست معلمان خصوصی آن درس، معلم خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین آموزش خصوصی در همه مقاطع تحصیلی انجام می شود، مانند تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس خصوصی دبیرستان، تدریس خصوصی کنکور سراسری، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و تدریس خصوصی کنکور کارشناسی ارشد.

 

سپاه دانش جایگزین سایت هایی است که بصورت اینترنتی فقط به انتشار آگهی و تبلیغ برای تدریس خصوصی اختصاص دارند. سپاه دانش همچنین می تواند جایگزین موسسه و آموزشگاه های تدریس خصوصی باشد که در گذشته بصورت فیزیکی اقدام به معرفی استاد به دانشجو می کردند.

 

اساتیدی که سابقه تدریس به صورت خصوصی، آموزشگاهی و مدرسه ای دارند، می توانند در سایت سپاه دانش به عنوان مدرس ثبت نام کنند. پس از مصاحبه های تخصصی و عمومی به صورت حضوری، اساتید در سایت فعال می شوند و به آنها شاگرد معرفی خواهد شد.

گروه آموزشی سپاه دانش در راستای توسعه و ارتقای سطح آموزش کشور در سال 1380 تاسیس گردید. از این رو این گروه با پیاده سازی سامانه رزرواسیون آنلاین اساتید با آدرس sepahedanesh.com امکان رزرو زمان اساتید با تجربه کشور را بصورت آنلاین فراهم آورده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه