شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

برای اولین بار در چند ماه اخیر؛

بستری‌های روزانه کرونا در سمنان به کمتر از انگشتان یک دست رسید

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
برای اولین بار در یک سال اخیر میزان بستری های روزانه کروناویروس در شهرستان های تحت پوشش علوم پزشکی سمنان به کمتر از انگشت های یک دست رسید.

به گزارش مرآت، کامران قدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: در یک شبانه روز گذشته تنها سه بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه بستری شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس خاطرنشان کرد: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون 49 هزار و 454 مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده اند.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته و از دوازدهم لغایت سیزدهم آذر ماه جاری بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3 بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند و به این ترتیب مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به 10 هزار و 661 نفر رسیده است .

دبیر ستاد استانی مقابله با کروناویروس ادامه داد: علاوه بر این 38 هزار و 793 بیمار نیز در 6 شهرستان تحت پوشش علوم پزشکی استان به صورت سرپایی شناسایی شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه کرد: خوشبختانه کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه به 9 هزار و 535 نفر رسید.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.