تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
بزرگترین اورژانس شرق کشور افتتاح شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بزرگ‌ترین اورژانس شرق کشور با ظرفیت ۷۵ تخت بستری در زمینی به زیربنای پنج هزار مترمربع با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شاهرود افتتاح شد.

به گزارش مرآت، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود شد و بزرگ‌ترین اورژانس شرق کشور را در این بیمارستان افتتاح کرد.

این اورژانس دارای ۷۵ تخت بستری است که از دومین اورژانس شرق کشور ۱۰ تخت بیشتر دارد. همچنین این زیرساخت عظیم در ساختمانی به زیربنای پنج هزار مترمربع ساخته و تجهیز شده است.

این مجتمع عظیم در درون بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود ساخته و توسط وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تجهیز شده است.

وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از این اورژانس ابراز امیدواری کرد که این طرح ماندگار بتواند تمام نیاز شاهرود و حتی شرق استان سمنان را در حوزه اورژانس پوشش دهد.

اورژانس شاهرود همچنین امکان ترنسفر بیماران به‌صورت هوایی را نیز دارا است.

همچنین مرکز درمان ناباروری شاهرود نیز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

سعید نمکی در حاشیه افتتاح مرکز درمان ناباروری شاهرود  گفت: یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت توسعه مراکز درمان ناباروری است که امروز در شاهرود شاهد افتتاح یکی از همین مراکز هستیم و امیدواریم بتواند منشاء خدمات خوبی به حوزه بهداشت و درمان شرق استان سمنان باشد.

او  افزود: یکی از مسائلی که امروز مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار دارد رشد جمعیت است که در این مسیر وزارت بهداشت اهتمام خود را بر موضوع عدم منفی شدن رشد جمعیت و بروز سالمندی قرار داده است.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه