دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
برگزیدگان جشنواره عکس «من یک بسیجی‌ام» در دامغان تجلیل شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان گفت: برگزیدگان جشنواره عکس«من یک بسیجی‌ام» به مناسبت هفته بسیج در دامغان معرفی شدند و از آنان تجلیل شد.

به گزارش مرآت، حسین امینیان روز پنجشنبه به رسانه ها افزود: از بین آثار ارسالی به جشنواره عکس «من یک بسیجی‌ام» و با رای هیات داوران، آثار هنرمندان نجمه مسافری و امیر اسماعیلی از شهرستان دامغان، احسان فتحعلیان از استان مازندران و خدیجه پشام از خوزستان به عنوان برگزیده شناخته شد و جوایزی به آنان تعلق گرفت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان،با اشاره به اینکه عصر کنونی عصر تصویر است و هنر عکاسی بر اجزا و مناسبات و ارتباطات انسانی تاثیر فراوانی دارد، گفت: در واقع این موضوع، بخشی انکارناپذیر از زندگی انسان امروزه شده است.

وی با برشمردن اهمیت برگزاری جشنواره هایی از جنس هنر، گفت: نتیجه این اقدام هنری خلق آثار هنری متنوع خواهد بود.

وی افزود: نخستین فراخوان عکاسی با عنوان من یک بسیجی ام اهدافی چون تقویت نگاه خلاقانه و بررسی ابعاد تأثیرگذار بر زندگی خانوادگی و اجتماعی شامل امنیت روحی و روانی خانواده و جامعه، امید به زندگی و آینده، رفاه و آرامش در دوران کرونا را دنبال کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان، هنر عکاسی را در برقراری ارتباط بی بدیل دانست و از شرکت کنندگان در این جشنواره تشکر کرد.

علاقه مندان آثار خود را در قالب موشن گرافی تا دهم آذر به این جشنواره ارسال کردند  و هر فرد در بخش تک عکس سه اثر و در مجموعه عکس پنج می توانست به جشنواره ارسال کند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.