دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان؛
برگزاری نمایشگاه‌های کتاب در استان سمنان ۱۰۰ درصد افزایش یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: افزایش ۲۰ عددی و ۱۰۰ درصدی تعداد نمایشگاه‌های کتاب برگزار شده در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۲ یکی از دستاوردهای این اداره کل در دولت تدبیر و امید و گامی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی بین مردم بود.

به گزارش مرآت، فرشید فلاح روز  سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران ابراز داشت: تعداد موسسات انتشاراتی استان سمنان در دولت تدبیر و امید ۹۱ درصد رشد کرد و در بازه زمانی سال‌های ۹۲ تا ۹۸، با ۱۹ عدد افزایش از ۲۱ عدد به ۴۰ عدد رسید.

وی افزود: تعداد مطبوعات و نشریات  استان سمنان نیز در این بازه زمانی با ۴۹ درصد افزایش از ۷۹ به ۱۱۸ عدد رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بیان کرد: موسسات فرهنگی و هنری چند منظوره در استان سمنان نیز در دولت تدبیر و امید با ۹۰۰ درصد افزایش به ۳۰ عدد رسید.

فلاح ادامه داد: تعداد چاپخانه‌های استان در سال ۹۲، ۷۲ واحد بود و در سال ۹۸ به ۱۰۸ واحد رسید و ۵۰ درصد رشد کرد.

وی با بیان اینکه تعداد نمایندگی‌های خبرگزاری و پایگاه‌های خبری استان سمنان در سال ۹۲، ۱۱ عدد بود گفت: این میزان در سال ۹۸ با ۱۹ عدد و ۷۲ درصد رشد به ۳۰ خبرگزاری و پایگاه خبری رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: همچنین تعداد کانون‌های تبلبغاتی استان از سال ۹۲ تا ۹۸، با رشد ۴۸ درصدی از ۷۸ عدد به ۱۱۶ عدد رسید.

در استان سمنان ۳۶ ناشر و  ۳۹۰ مولف فعالیت دارند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.