تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد؛ 
برپایی نمایشگاه شب یلدا در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بهروز اسودی از برگزاری نمایشگا شب یلدا با هدف تامین کالا و تنظیم بازار در این ایام در سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: نمایشگا شب یلدا با هدف تامین کالا و تنظیم بازار در این ایام در سمنان برپا می شود.

او افزود : با توجه به ایام پایانی فصل پائیز و فرارسیدن شب یلدا و نیاز مردم به اقلام و کالا‌های ضروری، نمایشگاه رضه مستیم کالا از تاریخ ۲۴ آذر ماه در شهرستان سمنان آغاز به کا میکند و تا ۲۹ آذر ماه دایر می‌گردد.

اسودی ابراز داشت: این نمایشگاه با ۱۱۰ غرفه با حضور واحد‌های تولیدی و صنفی از سطح استان سمنان و همچنین چن استان همجوار در محل نمایشگاه دائمی، واقع در کیلومتر ۴ جاده دامغان به روی علاقمندان گشوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: در نمایشگاه شب یلدا گروه‌های کالایی خشکبار، انواع شیرینی و شکلات، ترشیجات، میوه خشک و تازه، مواد شوینده و بهداشتی، پوشاک و کیف و کفش با ۱۵ درصد تخفیف عرضه می‌شود و علاقمندان می‌توانند برای بازدید و خرید از این نمایشگاه تا ۲۹ آذر ماه امسال از ساعت ۱۷ الی ۲۲ به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های سمنان مراجعه کنند.

او در پایان بیان کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در محل نمایشگاه حضور خواهند داشت تا در صورتی که بازدیدکنندگان هر گونه تخلف را از سوی غرفه داران مشاهده نمایند مراتب را اطلاع تا برخورد قانونی از طرف بازرسین صورت پذیرد.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید