تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    انتظار ویژه قطری‌ها از «کازورلا»
برنامه پرسپولیس برای مهار ستاره اسپانیایی السد چیست؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
«سانتی کازورلا» هافبک اسپانیایی تیم السد قطر یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان این تیم است که قطری‌ها برای بازی با پرسپولیس حساب ویژه‌ای روی او باز کرده اند.

به گزارش مرآت ،روزنامه «الرایه» قطر در گزارشی مربوط به بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بر نقش ویژه سانتی کازورلا هافبک اسپانیایی این تیم و انتظاراتی که از وی می رود، تاکید کرد.

این روزنامه نوشت: «سانتی کازورلا ستاره اسپانیایی در بازی امروز نقش مضاعفی خواهد داشت زیرا به عنوان رابط بین خط هافبک و خط حمله عمل می کند در حالی که تورس این نقش را بین خط هافبک و خط دفاعی بازی می کند. امروز کازورلا در چنین دیدار سخت و دشواری موظف است توازن را ایجاد و تیم را به شکل مطلوب برای رسیدن به پیروزی از طریق ساخت موقعیت های ها گل برای هم تیمی هایش هدایت کند. 

کازورلا علاوه بر گلزنی در دیدار با العین در مرحله گروهی، تاکنون باثبات‌ترین بازیکن السد بوده است. این بازیکن از تجربیاتی برخوردار است که به او کمک می کند تفاوت ها را در بازی امروز رقم بزند و به تیم السد برای رسیدن به پیروزی مهم در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال السد قطر از ساعت ۱۷:۱۰ امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه «اجوکیشن سیتی» به مصاف پرسپولیس ایران می‌رود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه