دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس دادگستری دامغان:
برخی مسئولان در راه تولید سنگ‌اندازی می‌کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دادگستری دامغان با بیان اینکه سیاست دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی و رونق اشتغال است، گفت: برخی مسئولان در راه تولید، سنگ اندازی می‌کنند.

به گزارش مرآت، علی تقی خاکی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه یک همت جمعی در بین مسئولان قضائی و اجرایی دامغان باهدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود آمده است بیان داشت: سیاست دستگاه قضائی حمایت از واحدهای تولیدی و رونق اشتغال است.

وی افزود: تمام سعی و تلاش مسئولان اعم از اجرایی و قضائی دامغان بر این است که واحدهای تولیدی و صنعتی دچار مشکل مالی هستند مشکلات آنان رفع شود و به حداقل برسد تا از به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی در جامعه جلوگیری شود.

رئیس دادگستری دامغان خاطرنشان کرد: مسئولانی که در بحث رونق تولید در واحدهای تولیدی صنعتی سنگ اندازی می‌کنند دستگاه قضا با آنان برخورد می‌کند چرا که واحدهای تولیدی و صنعتی هرگز نباید تعطیل شوند.

تقی خاکی با بیان اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی باید با انرژی به فعالیت و کار خود ادامه دهند و در جهت ارتقا تولید در شهرستان تلاش کنند و این را نیز بدانند که دستگاه قضائی حامی آنان است، ابراز داشت: دستگاه قضائی اجازه تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان دامغان را به هیچ دستگاهی اعم از بانک، مالیات و بیمه نخواهد داد.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.