شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:    
برخی مدیران استان سمنان هنر اجرای پروژه‌ها را ندارند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: با وجود اعتبارات لازم، بعضاً دیده می‌شود برخی مدیران مربوطه هنر جذب و اجرای پروژه‌ها را ندارد که قطعا این موارد در ارزیابی آن‌ها لحاظ می‌شود.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری به استان سمنان که ظهر چهارشنبه در استانداری برگزار شد ضمن بیان اینکه هنوز از تعهدات دور نخست سفر ریاست جمهوری به استان با گذشت چهار سال، اعتبارات باقی مانده است، تاکید کرد: نیاز است تا مدیران برای جذب اعتبارات ملی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

وی افزود: بعضاً با وجود اعتبار، هنر اجرا از سوی مدیر وجود ندارد و این مهم قطعاً در شاخص‌های عملکرد این مدیر و شاخص های ارزیابی مجموعه تحت مدیریت او تاثیر گذار خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: در دور اول سفر روحانی به سمنان ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به استان تخصیص یافت که میزان عملکرد اعتباری ما در این خصوص هشت هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال بود که در قالب ۷۲ پروژه اجرایی شد.

فخری با بیان اینکه بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال تعهدات و بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال نیز مازاد بر تعهدات از اعتبارات دور اول سفر هنوز باقی مانده است، تاکید کرد: باید درباره این تعهدات برنامه لازم را داشت.

وی افزود: بالغ بر ۱۳ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیز در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان سمنان برای ۷۲ پروژه در نظر گرفته شده و این نشان می‌دهد که برخی دستگاه‌های اجرایی ما در بحث اجرایی شدن پروژه های سفر روحانی به استان موفق عمل نکردند که نیاز به توجه بیشتر دارد.

معاون استاندار سمنان گفت: در بحث های راه و شهرسازی و آب چند پروژه با مشکلاتی مواجه است که امید می‌رود با تلاش و توجه بیشتر، این مشکلات برطرف شود.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه