دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  در ورودی سرخه؛   
برخورد ۲ دستگاه تریلی در محور بین المللی تهران ـ مشهد؛ ترافیک ۳ کیلومتری ایجاد شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
۲ دستگاه تریلی در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد برخورد کردند و بر اثر این سانحه تصادف ترافیک سه کیلومتری در این محور ایجاد شد.

به گزارش مرآت، این سانحه عصر دوشنبه در محدوده شهرستان سرخه و ورودی شهرستان سرخه در این محور رخ داد و سبب شد تا ترافیکی به طول حدود سه کیلومتر در این محدوده ایجاد شود.

رئیس پلیس راه استان سمنان با تأیید این خبر گفت: در این سانحه یکی از خودروهای تریلی بر اثر عدم توجه راننده آن به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودروی ریلی دیگر برخورد کرد.

سرهنگ تقی کبیری با بیان اینکه در این سانحه سه سرنشین یکی از این خودروها مصدوم شدند تصریح کرد: هر سه سرنشین این سانحه رانندگی از طریق هلیکوپتر آمبولانس به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر تأثیر این سانحه بر عبور و مرور محور بین‌المللی تهران ـ مشهد عنوان کرد: با وقوع این سانحه رانندگی برای ساعاتی تردد در لاین جنوبی محور بین‌المللی تهران ـ مشهد در محدوده لاسجرد به کندی انجام شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان خاطرنشان کرد: با تلاش نیروهای امدادی و بازگشایی مسیر با استفاده از جرثقیل، هم اکنون تردد در محور بین‌المللی تهران مشهد عادی است.

کبیری با اشاره به اینکه خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان مهمترین علت وقوع سوانح رانندگی در استان سمنان است تصریح کرد: از این رو لازم است رانندگان عبوری از محورهای مواصلاتی استان سمنان با استراحت کافی نسبت به رانندگی در جاده‌های این استان اقدام کنند.

تسنیم

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.