تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

امام جمعه موقت سمنان در گفتگو با مرآت:    
برخورد قاطع با متخلفان در جامعه صورت گیرد/ از مجریان قانون حمایت می کنیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امام جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه برخورد قاطع با متخلفان باید در جامعه صورت گیرد، گفت: از مجریان قانون حمایت می کنیم.

حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد امام جمعه موقت سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص قانون شکنی برخی افراد در جامعه گفت: قانونی که در جامعه وضع می شود همیشه مورد احترام است و قوانینی که در نظام جمهوری اسلامی وضع می شود جنبه شرعی به خود می گیرد.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه اگر قانون از نظر کیفیت دارای اشکالاتی باشد از بی قانونی به مراتب بهتر و باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: کسانی که در هر زمینه قانون را رعایت نکند در واقع به حرمت خود توهین کرده و آن را از بین می برند.

مهدوی نژاد مطرح کرد: ما باید برای آن که در جامعه قانون شکنی صورت نگیرد و حرمت قوانین و مقررات حفظ شود، بازدارندگی جرم های موجود در جامعه ایجاد شود تا به هر نحوی افراد آمادگی برای تخلف نداشته باشند.

وی در خصوص قانون جزایی در اسلام، تاکید کرد: به قوانین جزایی اسلام که نگاه بیاندازیم هرچند افراط جرم سخت است اما وقتی یک جرم ثابت شد برای اجرای حکم نباید دلسوزی کرد پس در قوانین جزایی اسلام هم به بازدارندگی تاکید شده است.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه در زمان برخورد با متخلفان برخی افراد شروع به جو سازی در جامعه می کنند، عنوان کرد: این افراد آن هایی هستند که نمی خواهند قانون در جامعه اجرا شود و از چنگ قانون و مقررات فراری هستند،  و از طریق فضای مجازی، رسانه ها و روزنامه ها و گاهی اوقات متاسفانه با استفاده از بودجه های دولتی در زمان اعمال قانون شروع به جو سازی می کنند.

مهدوی نژاد با اشاره به اینکه در جامعه باید زمینه آمادگی اینکه به مجریان قانون اعتماد پیدا کنیم نهادینه شود، تاکید کرد: مجریان قانون اعم از پلیس، قاضیان و... باید مقتدر باشند و بتوانند قانون را با جدیت اجرا کنند تا از جو سازی قانون شکنان در جامعه جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه جو سازی ها که زمینه ساز سست کردن اجرای قانون هستند و باید قوانینی برای این جرم ها وضع شود، عنوان کرد:برخورد با متخلفان باید در جامعه محکم اجرا شود و از افرادی که با متخلفان برخورد می کنند حمایت می کنیم.

انتهای پیام/ج

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه