تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس:    
برجام برای ایران نفعی نخواهد داشت/ ضرورت کاهش وابستگی به غرب
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده شهرستان‌های گرمسار و آرادان با تأکید بر لزوم لغو تحریم‌ها برای بازگشت ایران اسلامی به تعهدات برجام گفت: یک‌طرفه بودن برجام برای ایران اسلامی نفعی نخواهد داشت.

به گزارش مرآت، غلامرضا کاتب نماینده شهرستان‌های گرمسار و آرادان،  ضمن اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین مسافران هواپیمای تهران-کی‌یف با تأکید بر اینکه گام اول سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای انتقام از آمریکا نشان از توان مقابله‌به‌مثل کردن ملت ایران و ایستادگی در برابر ظلم و استبداد است، اظهار داشت: لغو تحریم‌ها برای بازگشت ایران اسلامی به تعهدات برجام ضروری است و این در حالی است که یک‌طرفه بودن برجام برای ایران اسلامی نفعی نخواهد داشت.

وی ضمن اعلام محکومیت اقدام جنایت‌کارانه ترور سردار سلیمانی بیان کرد: انتقامی سخت درخور شخصیت و جایگاه شهید سلیمانی انتظار جهان استکبار را می‌کشد لذا با اجرای گام اول انتقام سخت که در اصل سیلی محکمی محسوب می‌شود، دشمنان جرئت اقدام مقابله‌ای نخواهند داشت.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه وظیفه دولت در حال حاضر کاهش هزینه‌های جاری و جلوگیری از تورم است، خاطرنشان کرد: باید برای رسیدن به خودکفایی و رهایی از وابستگی به کشورهای بیگانه غربی تلاش بیشتری انجام شود.

کاتب با تأکید بر اینکه کاهش تعهدات برجامی با توجه به شرایط فعلی بهترین تصمیم دولت بود، تصریح کرد: دوران استکبار و ستیزه‌جویی با ملت‌های جهان اسلام به پایان رسیده و ترویج فرهنگ صلح‌دوستی و احترام متقابل بهترین راه نفوذ در جامعه بشری و ایستادگی در مقابل دشمنان است.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه