دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
برتری دانشجویان سمنانی در مسابقه ملی «سایکو ماسک»
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با درخشش در مسابقه ملی «سایکوماسک»، رتبه‌های برتر این مسابقات را به دست آوردند.

به گزارش مرآت، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان، دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با درخشش در مسابقه ملی «سایکوماسک»، رتبه‌های برتر این مسابقات را از آن خود کردند.

در این مسابقه ملی، الهام حیدری حیدرآبادی دانشجوی رشته ارتباط تصویری دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان موفق به کسب مقام نخست در بخش عکاسی، فاطمه ارشادی‌پور دانشجوی رشته ارتباط تصویری دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان رتبه دوم بخش پوستر این مسابقات و سیده الهه موسوی دانشجوی رشته گرافیک دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان رتبه سوم بخش طراحی را کسب کردند.

دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مشارکت مراکز مشاوره، بهداشت و کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه سمنان و دانشگاه صنعتی شریف در راستای مدیریت بحران کووید-۱۹ و ضرورت اجرای برنامه‌هایی با هدف افزایش همبستگی، همدلی، امید و نشاط در جامعه دانشجویی و نیز به مناسبت ” پویش دانشجویی سلامت روان برای همه و پویش من ماسک می‌زنم“ مسابقه ملی با عنوان سایکو ماسک ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در کشور را برگزار کرد.

مسؤولیت اجتماعی، خودشفقتی و دگرشفقتی، کرونا و خانواده کرونا، کرونا و اختلالات روانی، کرونا و آموزش مجازی، کرونا و شادکامی، پساکرونا، سواد سلامت روان، تاب‌آوری از جمله محورهای بخش سلامت روان و خودمراقبتی و دگر مراقبتی، قطع زنجیره انتقال، کرونا، تغذیه و طب سنتی، مدافعان سلامت، کرونا و محیط زیست، کرونا و زندگی دانشجویی، شهروندان و بیماری مسری، شست‌وشو، ضدعفونی؛ ایمنی یا سلامت، کرونا، تحرک فیزیکی و ماندن در خانه محورهای بخش سلامت جسم این مسابقه بود.

درمجموع ۷۵۶ اثر در هفت محور (کاریکاتور، موشن‌گرافی، پوستر، پادکست، عکاسی، کلیپ و طراحی) به دبیرخانه این دوره از مسابقات ارسال شد که درنهایت ۱۶ اثر از هر محور به مرحله نهایی داوری راه پیدا کرد و هدف از برگزاری این دوره از مسابقات ترویج تدریجی سواد سلامت روان در پاندمی کووید-۱۹ بود که با استقبال ومشارکت بی‌نظیر دانشجویان همراه بود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.