تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

آیت الله شاهچراغی در دیدار با مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد استان:
بانک ها مسابقه درآمد را به مسابقه خدمت تبدیل کنند
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار با مدیر اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گفت: بانکها مسابقه کسب درآمد را به مسابقه خدمت به مردم تبدیل کنند.

به گزارش مرآت، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در دیدار با مدیر و کارکنان اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان ضمن تبریک عید سعید غدیر خم و هفته بانکداری اسلامی گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که شیعه مولا علی (ع) هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان خطاب به کارکنان بانک مهر اقتصاد اظهار کرد: راه و هدف شما ولایت است و باید در این مسیر قدم بردارید.

شاهچراغی از بانک مهر اقتصاد به عنوان بانکی ارزشی یاد کرد و افزود: همه شما باید در چارچوب بانکداری اسلامی پیش بروید.

وی با تاکید بر اینکه باید انتظارات مردم به نحو احسن برآورده شود تصریح کرد: مردم از بانک مهر اقتصاد به عنوان بانکی ارزشی انتظار بیشتری دارند.

امام جمعه سمنان در ادامه به اقدامات مثبت بانک مهر اقتصاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بر اجرای اقتصاد مقاومتی شما باید بتوانید با ایجاد اشتغال برای جوانان در این راه قدم بردارید.

شاهچراغی با اشاره به اینکه در اقتصاد مقاومتی انسان باید با بیکاری مبارزه کند تاکید کرد: باید با حمایت از کارخانجات از تعطیلی آنها خودداری کنید.

وی افزود: بانک ها باید مسابقه درآمد را به مسابقه خدمت تبدیل کنند تا در این مسیر موفق شوند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه بانک ها نباید تنها اسم اسلامی را یدک بکشند بلکه باید در عمل نیز اسلامی کار کنند تصریح کرد: در حد توان خود دست افراد محتاج را بگیرید که این امر خیر و برکت برایتان می آورد.

در ابتدای این جلسه نیز حسین زندی مقدم رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان ضمن تبریک عید سعید غدیر خم و هفته بانکداری اسلامی گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی، ارائه الگوی عملی استقرار قانون بانکی بدون ربا ، برنامه های مختلف آموزشی و نظارت شرعی در دستور کار بانک قرار گرفته است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان انجام اقدامات راهبردی و هدفمند برای پیاده ساری بانکداری اسلامی، ترویج فرهنگ و کارکرد بانکداری اسلامی در بین آحاد جامعه و بستر سازی برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی را از راهبردهای این بانک برشمرد و افزود: ایجاد الگو و معرفی بانک مهر اقتصاد به عنوان پرچم دار و پیشرو در حوزه استقرار بانکداری بدون ربا از مهمترین اهداف بانک مهر اقتصاد در سالهای اخیر بوده است.

زندی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات بانک مهر اقتصاد در حوزه حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در سال 95 مبلغی بالغ بر 188 میلیارد و 469 میلیون ریال به تعداد 563 هزار و 113 فقره تسهیلات به واحد های تولید داخلی پرداخت شده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا با اجرای بانکداری بدون ربا شاهد کاهش دغدغه مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و علما در مورد عملکرد شبکه بانکی، تحقق اقتصاد مقاومتی، انجام معاملات واقعی، کسب و کار حلال و توسعه اجتماعی کشور باشیم.

انتهای پیام/ت

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه