تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  فرماندار مهدی‌شهر:   
بافت قدیمی مهدی‌شهر احیا شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه بازآفرینی شهری به عنوان یکی از سیاست‌های دولت پیگیری می‌شود، گفت: به این منظور بافت قدیمی مهدی‌شهر احیا و پارک و اماکن فرهنگی در آن ایجاد شود.

به گزارش مرآت، حسن ارگی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری به میزبانی سالن جلسات فرمانداری مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه شهرداران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین متولیان امور فرهنگی شهر به شمار می‌روند، ابراز داشت: ایجاد پارک‌های و اماکن فرهنگی در بافت‌های قدیمی مهدی‌شهرمی بایست در دستور کار قرار گیرد زیرا این امر موجبافزایش نشاط اجتماعی در این مناطق می شود.

وی ضمن بیان اینکه با انجام اقدامات و ایده‌های به‌روز می‌توان نشاط اجتماعی را در مناطق بافت قدیمی و فرسوده شهری افزایش دهیم، افزود: از دستگاه‌ها و متولیان بخش فرهنگ انتظار می‌رود در این مقوله‌ها ورود پیداکرده و برنامه‌های عملیاتی خود را در این خصوص ارائه دهند.

فرماندار مهدی‌شهر بافت‌های قدیمی شهری را مرکز تحولات و تغییرات اساسی دانست و ابراز داشت: با بازآفرینی این مناطق می‌توانیم همه جنبه‌های یک زندگی سالم را برای مردم ساکن در بافت قدیمی و فرسوده شهری فراهم کنیم.

ارگی با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در راستای تقویت و بهسازی مناطق بافت فرسوده، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی می‌بایست دست‌به‌دست هم دهند و بافت‌ها را ازلحاظ سلامت اجتماعی و استانداردهای عمرانی و امنیتی به حداکثر برسانند.

وی افزود: با توجه به اینکه این شهرستان به‌عنوان منطقه نمونه گردشگری محسوب می‌شود و از سویی محل عبور به سمت استان‌های شمالی کشور نیز است احیای بافت قدیمی شهری می‌تواند به ایجاد بسترسازی لازم برای جذب گردشگر نیز کمک کند لذا این مهم می‌بایست در دستور کار قرار گیرد.

مهر

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه