دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
بازی‌های فولاد باید تعلیق شود/ منتظر تصمیم سازمان لیگ هستیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بیش از ۲۵ درصد بازیکنان تیم ما کرونا گرفته‌اند و طبق قانون باید بازی‌هایمان تعلیق شود.

به گزارش مرآت،محمد علوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مثبت اعلام شدن تست کرونای ۱۶ عضو تیم فولاد خوزستان از جمله ۱۱ بازیکن، گفت: آقای آذری (مدیرعامل فولاد) در حال حاضر در تهران است تا با همکاری سازمان لیگ تصمیم قطعی را بگیرند. بیش از ۲۵ درصد بازیکنان تیم ما کرونا گرفته‌اند و طبق قانون مسابقاتمان باید به تعویق بیافتد.

سرپرست تیم فولاد با بیان اینکه این تیم در حال حاضر در شهر قائمشهر حضور دارد، تصریح کرد: بازیکنانی که روز گذشته مشکوک به کرونا بودند در اهواز ماندند ولی الان هستند تعدادی از بازیکنانی که کرونای آنها مثبت اعلام شده و در اردو حضور دارند.

علوی تاکید کرد: بعضی از بازیکنان ما علائم کرونا را دارند. نمی توانم از بازیکنی اسم بیاورم چون خانواده هایشان نگران می شوند. به هر حال ما هم در معرض خطر هستیم و اصلاً شرایط جالبی نیست.

وی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فولاد امروز به اهواز بر می گردد؟ گفت: طبیعتا باید اینطور باشد ولی همه چیز به نظر آذری و نکونام بستگی دارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.