شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست معاونت گردشگری استان سمنان خبر داد:

بازدید 240 هزار گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های استان سمنان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان از انجام بیش از یک هزار بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان در 6ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش  مرآت، محمد طاهریان سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان از بازدید 240 هزار و 469 گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های استان سمنان خبر داد و اظهار کرد: بسترسازی برای افزایش سفرها و ماندگاری مسافران به رونق این صنعت در استان کمک می کند.

وی ادامه داد: یک هزار و 51 بازدید از تأسیسات و مراکز گردشگری از جمله هتل‌ها، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و سنتی، رستوران‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی، دفاتر خدمات مسافرتی، مناطق نمونه گردشگری، خانه مسافرها، مراکز تفریحی و ... انجام شد.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان افزود: با توجه به شیوع کرونا میزان بازدیدها نسبت به گذشته افزایش یافته و بر این اساس تا کنون 26 مورد تذکر و 24 مورد اخطار به تأسیسات گردشگری داده شده و این بازدیدهای نظارتی منجر به تعطیلی 3 واحد گردشگری شد.

طاهریان ادامه داد: بر اساس این بازدیدهای نظارتی 5 واحد گردشگری نیز مورد تشویق قرار گرفتند.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از بازدید 240 هزار و 469 گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های استان سمنان در شش ‌ماهه نخست امسال نیز خبر داد و افزود: این استان از پتانسیل بالایی در حوزه صنعت گردشگری برخوردار است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.