دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده سپاه استان سمنان:
بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه استان سمنان با تاکید بر بازخوانی وصایای شهدای استان به منزله یک رسالت بزرگ فرهنگی، گفت: این امر تاثیر بسزایی برای ترویج فرهنگ ایثار دارد.

به گزارش مرآت، سردار حمید دامغانی  در دیدار با خانواده شهید اختری به میزبانی منزل این شهید ۱۶ ساله دانش‌آموز، با بیان اینکه ما نیازمند دعای خانواده‌های شهدا برای گام برداشتن استوار در راه امام و شهدا هستیم، تاکید کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا به منزله‌ی ترویج ایثار و شهادت است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه بازخوانی خاطرات و وصیت نامه‌های شهدا اثرات مثبت فراوانی به همراه دارد که باید این کار ترویج داده شود، افزود: بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است زیرا می‌تواند تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار داشته باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا دیگر رسالت سپاه است، تاکید کرد: خانواده شهدا در زمره نعمات ما در استان هستند که با تکریمشان به نوعی قدرشناسی مان را از آنان و ایثارگری شأن نشان می‌دهیم.

محمد یزدانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در این دیدار گفت: وظیفه همه مسئولان است که با خانواده‌های شهدا دیدار کنند و این موضوع با جدیت در بنیاد شهید استان دنبال می‌شود همچنین این اداره کل در زمینه تدوین فرهنگ نامه شهدای استان و گردآوری خاطرات و اسناد اهتمام دارد.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.