تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رییس انجمن نمایش استان سمنان خبرداد؛
بازبینی۲۷ اثر نمایشی برای حضور در جشنواره تئاتر استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مرادی حقیقی گفت: ۲۷ اثر نمایشی برای حضور در سی امین جشنواره تئاتر صحنه‌ای ۲۸ تا ۳۰ مهرماه در استان سمنان بازبینی خواهد شد.

به گزارش مرآت ، احمد مرادی حقیقی رییس انجمن نمایش استان سمنان گفت: برای حضور در سی امین جشنواره صحنه‌ای و دومین جشنواره تئاتر خیابانی استان سمنان ۱۲ اثر صحنه‌ای و ۱۵ اثر خیابانی در این مرحله حضور دارند که نمایش‌هایی که امتیاز لازم را توسط هیات انتخاب جشنواره بدست آوردند در جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

او افزود: نزدیک به ۴۰ درخواست از گروه‌های نمایشی برای حضور در بخش‌های تئاتر صحنه‌ای و خیابانی این جشنواره به انجمن نمایش استان سمنان ارسال شد که از این تعداد ۲۷ اثر توانستند نمایش خود را در برای حضور در این مرحله آماده کنند.

مرادی حقیقی ادامع داد: ۱۰ اثر نمایشی از شهرستان سمنان، هشت اثر از شهرستان گرمسار، چهار اثر از شهرستان مهدیشهر، سه اثر از شهرستان شاهرود، یک اثر از شهرستان سرخه و یک اثر از شهرستان دامغان برای هیات انتخاب این جشنواره که متشکل از سعید خجسته فر، حسین نصیری و مهدی مرادی حقیقی است ۲۸ الی ۳۰ مهرماه به اجرا خواهند پرداخت و پس از آن هیات انتخاب، اسامی راه یافتگان به جشنواره را اعلام خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه