شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 رئیس اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان:   
بازار لوازم‌ خانگی در سمنان به ثبات نسبی رسید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان گفت: بازار عرضه و تقاضای لوازم‌خانگی سمنان بعد از چند ماه رکود و مشکلات اقتصادی به ثبات نسبی رسید.

به گزارش مرآت، علی اکبر صیادجو گفت: اکنون بازار خرید و فروش لوازم خانگی در سمنان ثبات خاصی پیدا کرده و بسیاری از مشکلات فروشندگان در این بخش نسبت به ماه‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

وی خاطر نشان کرد: در ماه‌های گذشته کارخانه‌داران لوازم‌خانگی حاضر به فروش اقساطی کالا به خرده‌فروشان نبودند اما اکنون این رویه تغییر کرده و چک‌های یک تا چند ماه در فروش محصولات به صورت انبوه و جزئی پذیرفته می‌شود.

رئیس اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان ادامه داد: قیمت لوازم‌خانگی در بازار کنونی سمنان تغییر زیادی نکرده اما بازار خرید و فروش اجناس از این دست نسبتاً رونق دارد.

صیادجو اضافه کرد: اکنون قیمت برخی از کالاهای داخلی لوازم خانگی ایرانی مانند یخچال، کولر و تلویزیون نسبت به ماه گذشته افزایش ۱۰ درصدی داشته است.

وی تصریح کرد: در بسیاری از بخش های صنفی استان سمنان بازار اقتصادی ثبات داشته و ادامه این روند می تواند به رفع مشکلات بازاریان در ماه‌های آینده منجر شود.

رئیس اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان گفت: افزایش قیمت ارز و خودتحریمی در ماه‌های گذشته اقتصاد کشور را با چالش مواجه کرد اما با برنامه‌ریزی اصولی و افزایش همدلی می‌توان از این شرایط سخت عبور کرد.

در شهرستان سمنان ۱۰ هزار واحد صنفی و ۲۷۰ واحد صنفی لوازم خانگی وجود دارد.

ایرنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه