خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

استاندار سمنان:     
بارش های گسترده در استان سمنان تلفات جانی نداشت/نجات بیش از ۱هزار نفر از مسافران در برف مانده توسط نیروهای امدادی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: بارش های گسترده در استان تلفات جانی نداشت که این امر حاصل تلاش تمام فرمانداران ، دستگاههای اجرایی، نیروهای مسلح و خود مردم است.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در جلسه اضطراری شورای مدیریت بحران استان گفت:  برف و باران از نعمات خداوند است اما یکی از مصادیق شکر نعمت، تمهید مقدمات و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت بهره مندی از این نعمات است به گونه ای که موجب آزار و اذیت مردم نشود.

وی افزود: بحمدلله بارش های گسترده در استان تلفات جانی نداشت که این امر حاصل تلاش تمام فرمانداران ، دستگاههای اجرایی، نیروهای مسلح و خود مردم است.

استاندار سمنان ادامه داد: بیش از ۱۰۰۰ نفر از مردم و مسافران در برف مانده توسط نیروهای پر تلاش و فعال حاضر در منطقه نجات پیدا کردند.

آشناگر تصریح کرد:  مجموعا از عملکرد دستگاههای اجرایی دخیل در امر مدیریت بحران در سطح استان راضی هستم و در اولین جلسه ی شورای اداری استان بصورت رسمی از مدیران فعال در این خصوص قدردانی خواهد شد.

استاندار سمنان گفت: اولویت در ستاد مدیریت بحران استان، حفظ جان مردم و نجات در راه ماندگان بود که بحمدلله اقدامات مناسبی نیز به انجام رسید. تلاش دستگاههای اجرایی در اعزام سریع نیروهای متخصص و کارآزموده به کالپوش و انجام اقدامات مورد نیاز، از نقاط مثبت و در خور توجه می باشد.

وی افزود: موضوع رانش زمین در حسین آباد کالپوش از نگرانی های اینجانب و مسئولان استان است که طی تعامل با مدیران کشوری، تلاش کرده ایم تا با اعزام متخصصان، موضوع را بررسی نموده و از پایداری سد اطمینان حاصل نماییم.‌

وی ادامه داد: پیش از عید به تمام مسئولان متذکر شدم که حق ترک ‌محل خدمت خود را ندارند ، از حضور مدیرانی که این مهم را به انجام رسانده تشکر نموده و پیگیر عدم حضور برخی مدیران خواهم بود.

آشناگر عنوان داشت:  انتخاب مدیران باید از میان همکاران پرتلاش، ریسک پذیر و با تجربه در یک دستگاه صورت گیرد. فرمانداران بعنوان نماینده عالی دولت و روسای ستاد مدیریت بحران در شهرستان ها اختیاراتی دارند که دستورات آنان در سطح شهرستانها لازم الاجرا است.‌ در شرایط بحرانی تمام مدیران باید گوش به فرمان و تابع مدیران بالادستی و بویژه فرمانداران باشند.تهیه ی بانک اطلاعاتی از امکانات موجود دولتی و غیر دولتی از الزامات هر شهرستان است.‌ در هر جایی که در سطح استان راهدار خانه و یا امکاناتی وجود دارد باید تجهیز و در مواقع بحران مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: مدیرانی که از تجهیزات در اختیار در مواقع بحران به درستی استفاده نکنند ، مواخذه خواهند شد.‌ فرمانداران در صورت مشاهده ی بارش باران و برف بسیار شدید با احتمال ایجاد بحران و تهدید جان مسافران ، این اختیار را دارند که با اعلام کتبی ، نسبت به مسدود نمودن جاده اقدام نمایند.‌

وی افزود:  ایجاد سالن های اسکان موقت ، بهره مندی از مساجد، مدارس، مصلاها و غیره از مطالبات جدی ستاد مدیریت بحران است.‌ ستاد مدیریت بحران استان موظف است در صورت صدور هشدارهای هواشناسی، این مقوله را سریعا بصورت رسمی به همه دستگاههای مرتبط و فرمانداران اعلام نموده و گزارش تایید دریافت نماید.‌

آشناگر در پایان ابراز داشت: با عنایت به گزارش فرمانداران میامی، شاهرود و مهدیشهر ، وضعیت بحران در استان لغو و حالت عادی اعلام می گردد ، اما لازم است تا تمامی مدیران همچنان پیگیر رفع مشکلات مردم منطقه باشند.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه