دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس فدراسیون هندبال:
ایران به مسابقات هندبال جوانان آسیا در بحرین اعزام می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس فدراسیون هندبال بابیان اینکه ایران برای حضور در مسابقات هندبال جوانان آسیا عازم بحرین می‌شود، گفت: این مسابقات اواخر سال جاری برگزار خواهد شد و مهم‌ترین رویداد ورزشی است.

به گزارش مرآت، علیرضا پاک‌دل  در جلسه مجمع عمومی هندبال استان سمنان به میزبانی شاهرود ضمن بیان اینکه ایران برای حضور در مسابقات هندبال جوانان آسیا عازم بحرین می‌شود، ابراز داشت: این مسابقات مهم‌ترین برنامه پیش رو خواهد بود که اواخر اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه طی سال جاری ۲۰ اردوی آمادگی هندبال ساحلی و سالنی در شرایط کرونایی برگزارشده است، افزود: این اردوها برای افزایش توان بازیکنان منظور شد که البته در شرایط کرونا بسیاری از موارد بهداشتی نیز نظیر تب سنجی به انجام رسید.

رئیس فدراسیون هندبال بابیان اینکه با وزارت آموزش‌وپرورش برای توسعه این ورزش تفاهم‌نامه سه جانبه به امضا رسیده است، ابراز داشت: بر طبق این تفاهم‌نامه فرهنگیان از آموزش این رشته ورزشی بهره‌مند خواهد شد.

پاکدل در ادامه تصریح کرد: احتساب ساعات حضور آن‌ها در کلاس‌های آموزش هندبال به عنوان ساعات آموزش ضمن خدمت و برگزاری مسابقات در رده‌های سنی مختلف، از جمله اقداماتی است که در خصوص فرهنگیان اجرایی می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در صدد راه‌اندازی کانون‌های ویژه هندبال نیز هستیم، افزود: یکی دیگر از مفاد این تفاهم‌نامه در اختیار گذاشتن امکانات سخت افزاری و مربی است و تنها آموزش‌وپرورش باید سالن را منظور کند که این برای استان سمنان اجراشده و امیدواریم در تداوم آن به عنوان استان پیشرو محسوب شود.

 

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.