تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

کارشناس اقتصاد سیاسی در گفتگو با مرآت:
ایجاد رعب جنگ در بین مردم مضحکه ای بیش نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کارشناس اقتصاد سیاسی با بیان اینکه هر آنچه راجع به گزینه نظامی علیه ایران می گویند دروغ محض است، گفت: ایجاد رعب جنگ در بین مردم مضحکه ای بیش نیست.

عبدالمجید شیخی استاد دانشگاه تهران و کارشناس اقتصاد سیاسی در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان اینکه هر آنچه راجع به گزینه نظامی علیه ایران می گویند دروغ محض و ادعای توخالی است، گفت: القای جنگ نظامی علیه ایران توسط ستون پنجم آمریکا در ایران انجام شد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا نه توانش را دارد، نه جراتش را دارد و نه آمادگی لازم را دارد تا با ایران وارد جنگ شود، افزود:  آمریکا پاهایش در باتلاق غرب آسیا گیر کرده چرا که 7 تریلیون دلار هزینه کردند ولی هیچ نتیجه ای نگرفتند بنابراین دست به کاری نمی زنند و می دانند اگر حرکتی کنند بازی با دم شیر است.

این استاد دانشگاه، ترس آمریکا از قدرت و اقتدار نظامی ایران به ویژه موشک های نقطه زن، فقدان روحیه بین سربازان آمریکایی برای جنگ و اوج خودکشی بین سربازان، شکست های پی در پی آمریکا در منطقه  را از عواملی برشمرد که آمریکا جرات هیچ جسارتی نظامی علیه ایران را نخواهد داشت.

شیخی تصریح کرد: الآن رژیم صهیونیستی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی افرادی را استخدام کرده که عملا کار آنها شایعه پراکنی است و متاسفانه برخی دولتمردان ما هم به دلیل ترسو بودن و بی عرضگی خودشان چنین تفکری دارند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا با ستون پنجمش در کشورمان لشکر کشی رعب کرده است، اضافه کرد: آمریکا طرف مقابل خود که قوه مجریه است را شناخته که اهل کرنش و سازش هستند لذا می دانند که با القای جنگ می توانند بهره ای بگیرند.

این کارشناس اقتصاد سیاسی به رفتار ترامپ در ارائه شماره و انتظار برای تماس ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ به زعم خودش در ایران رعب ایجاد کرده و بعد پای تلفن نشسته و می گوید مردم به من زنگ بزنند، یعنی به من متوسل شوید تا به شما حمله نکنم در صورتی که این عمل وی و این رعب انداختن مضحکه ای بیش نیست.

شیخی هدف این ایجاد رعب و ترس را مذاکره با آمریکا عنوان کرد و افزود: اینها می خواهند ایران را به پای میز مذاکره بکشانند و با همان ذلتی که برجام را بر ایران تحمیل کردند دوباره ایران را به همان روزگار دربیاورند.

وی با بیان اینکه آمریکا مصداق غریقی است که چاره ای جز رو آوردن به این مزخرفات ندارد، خاطر نشان کرد: در حقیقت رعب در دلهای خود آمریکا افتاده که به هر اقدامی دست می زنند.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه