شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 مسئول بسیج جامعه پزشکی استان سمنان:

ایثار و مقاومت در لباس مدافعان سلامت همچنان ادامه دارد/خط مقدم امروز مبارزه با کرونا است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ابوالفضل منشی زاده گفت: رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی در نبرد نا برابر با تمام ابر قدرت ها ایستادگی کردند و امروز نیز در برابر این ویروس منحوس که به فرموده مقام معظم رهبری یک جنگ بیولوژیکی است مدافعان سلامت در در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ دوران هشت ساله دفاع مقدس همواره یاد آور حماسه سترگ و غرورآفرین دلاور مردان و شیر زنان این  مرز وبوم است، کسانیکه در آن روز های اشک و خون از جان خود گذشتند تا هموطنانشان در آرامش و آسایش روزگار بگذرانند و  همواره جانفشانی های شهدا در قاب خاطرات ایثار وشهادت به  یادگار خواهد ماند.

آری؛ اما امروز هم درجنگی نابرابر و در صحنه مقابله با ویروس کرونا، حال و هوای هشت سال دفاع مقدس در یادها زنده شد و بار دیگر فرزندان این مرزو وبوم در جبهه سلامت همچون مدافعان وطن، جامه رزم پوشیده و برای حفظ سلامت مردم به میدان آمدند و ایثارگرانه در راه خدمت به بیماران از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و بسیاری در این مسیر به خیل شهدا پیوستند.

ابوالفضل منشی زاده مسئول بسیج جامعه پزشکی استان سمنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی در نبرد نا برابر با تمام ابر قدرت ها ایستادگی کردند و امروز نیز در برابر این ویروس منحوس که به فرموده مقام معظم رهبری یک جنگ بیولوژیکی است مدافعان سلامت در در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

منشی زاده در ادامه اذعان کرد: همانطور که تلاش رزمندگان در دوران دفاع مقدس باروایت فتح همیشه ماندگار شد، امروز نیز باید از تلاش پرستاران و مدافعان سلامت روایت فتح دیگری ساخته واین فداکاری ها ثبت جهانی شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی اظهار کرد: جهادگران سلامت امروز با تاسی از فرمایشات  مقام معظم رهبری به میدان آمدند وتجلیل معظم له  از کادر درمان نشان داد که حضور و تلاش آنان جهادگونه و خالصانه است و اگر امروز در جامعه شاهد کاهش آمار و تلفات بیماران کرونایی هستیم قطعا از تلاش جهادگران و بسیجیان است.

منشی زاده در خصوص اهمیت اجرای طرح شهید سلیمانی اذعان کرد: مهم‌ترین هدف از انجام طرح شهید سلیمانی این است که علاوه بر درمان مبتلایان به کرونا، از انتقال ویروس به دیگر اعضای جامعه نیز جلوگیری شود  که در این زمینه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا جهادگران بسیج جامعه پزشکی همچنان با قوت در میدان مقابله با این ویروس منحوس، دوشادوش مدافعان سلامت حضور گسترده دارند.

وی با اشاره به حرکت پیروزمندانه رزمندگان دفاع مقدس با وجود تمام تحریم ها در دوران دفاع مقدس گفت: در آن دوران با وجود آنکه حتی از سیم خاردار تحریم بودیم، اما با تلاش های رزمندگان پیروز شدیم و امروز نیز با وجود تمام تحریم های دشمن و ترورهای دانشمندان کشورمان توانستیم به ساخت واکسن داخلی دست یابیم.  

منشی زاده  در خصوص اقدامات و برنامه های انجام شده در این هفته گفت: در راستای گرامی داشت هفته دفاع مقدس از مدافعین سلامت تجلیل به عمل آمد و همچنین بسته های حمایتی و کمک به خاواده های بی بضاعت نیز از اقدامات انجام گرفته می باشد.

انتهای پیام/ک

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.