تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان:
اولین آزمایشگاه آموزشی و پژوهشی نانو کشور در دانشگاه سمنان افتتاح شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عضوء هیئت علمی دانشگاه سمنان گفت: می توانیم با نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش و بخش های صنعتی همکاری داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مرآت، مهدی موسوی کمال زادی عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان در حاشیه افتتاح آزمایشگاه نانو دانشگاه سمنان گفت: اهداف این آزمایشگاه شامل ساماندهی تجهیزات، جلوگیری از خرید تجهیزات مشابه توسط دیگر نهادها، در دسترس قرار گرفتن تجهیزات برای همه اعضاء دانشگاهی، جلوگیری از انحصاری شدن تجهیزات و ایجاد امکان عضویت در شبکه ملی آزمایشگاهی علمی ایران است.

مهدی موسوی کمال زادی ادامه داد: کیفیت و صحت سنجی مسأئل نخست این آزمایشگاه است؛ به طور مثال، شهروند محترمی سونوگرافی می گیرد و در صحت این آزمایش تردید وجود دارد، آزمایشگاه های ما صحت این آزمایش را تائید می کنند.

وی اضافه کرد:این آزمایشگاه اولین آزمایشگاه آموزشی پژوهشی نانو کشور است، ما می توانیم با نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش و بخش های صنعتی همکاری داشته باشیم.

وی تاکید کرد: متخصصان پرشماری در دانشگاه فعالیت می کنند و دانشگاه می تواند در تمامی زمینه ها مخصوصا در حوزه صنعت به مردم خدمت رسانی کند.
مهدی موسوی کمال زاده گفت:شبکه آزمایشگاهی ایران با تأکید بر کیفیت و ایمنی شکل گرفته است و باید دانشگاه های ایران تلاش کنند تا در زیرمجموعه این آزمایشگاه قرار بگیرند.

وی ادامه داد: تجهیزات موجود در آزمایشگاه پیشتر هم موجود بوده اند و ما تنها این تجهیزات را ساماندهی کرده ایم و برای استفاده از این تجهیزات برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم. 

عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان گفت: این آزمایشگاه طی سه ماه اخیر راه اندازی شده و سایتی هم برای آن طراحی شده تا خدمت رسانی به همشهریان عزیز تسهیل شود.

وی اضافه کرد: ما اهداف بزرگی برای ادامه کار داریم؛ از جمله احداث آزمایشگاه مرکزی در دستور کار است که نقص تجهیزات آن را به زودی رفع خواهیم کرد و مجهز کردن آزمایشگاه هایمان با تجهیزات قابل و با کیفیت را نیز در دستور کار داریم.

برای مشاهده تصاویری افتتاح این پروژه اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام/م

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه