شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل انتقال خون استان:    
اهداکنندگان خون در استان سمنان کاهش یافت/ کرونا عامل اصلی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل انتقال خون استان سمنان بابیان اینکه اهداکنندگان خون در استان کاهش‌یافته است، گفت: شیوع ویروس کرونا عامل اصلی این کاهش است.

به گزارش مرآت، وحید بغدادی  مدیرکل انتقال خون استان سمنان، با  بیان اینکه با شیوع کرونا کاهش چشمگیری در آمار اهداکنندگان خون ایجادشده است، اظهار داشت: در حال حاضر ذخایر خونی برای تأمین نیاز استان کافی است.

وی با اشاره به نامشخص بودن زمان دقیق مهار و ریشه‌کنی بیماری کرونا افزود: در این شرایط به حضور اهداکنندگان برای تأمین خون و فرآورده‌های خونی موردنیاز بیماران لازم است.

۵ درصد بانوان در استان سمنان خون اهدا می‌کنند

مدیرکل انتقال خون سمنان با تأکید بر اینکه بیماران تالاسمی و سرطانی در استان نیازمند خون هستند، تصریح کرد: نیاز به خون یک نیاز همیشگی است و برای تأمین آن نیازمند حضور اهداکنندگان هستیم.

بغدادی بابیان اینکه اصول بهداشتی در تمام پایگاه‌های انتقال خون استان سمنان رعایت می‌شود، تأکید کرد: یکی از مسائل مهم درزمینه اهدا خون، حضور بانوان است و این در حالی است که به‌طور میانگین تنها پنج درصد بانوان در سطح کشور و استان سمنان در اهدا خون مشارکت می‌کنند.

وی از اجرای پویش #هر_خانه_یک _پایگاه_انتقال_خون در استان سمنان خبر داد و گفت: بانوان با پیوستن به این پویش جهادی و اقدام به اهدای خون در سازمان انتقال خون، به‌عنوان عنصر مهم فرهنگ‌سازی در خانواده موجب انتقال فرهنگ اهدا خون به فرزندان می‌شوند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه