تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    هنرمندان علیه خاک‌پاشی به خورشید؛
اهانت «طراحان داعش» به پیامبر اسلام(ص)/ دودی که به چشم غرب می‌رود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است هدف کشور فرانسه از اهانت به پیامبر اسلام (ص) و حمایت از این اهانت، تحریک و به حاشیه کشاندن مسلمانان است.

به گزارش مرآت، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در موضع‌گیری نسبت به اهانت صورت گرفته از سوی مجله «شارلی ابدو» به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) و حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهور کشور فرانسه از این اهانت، به خبرنگار مهر گفت: پیش از این از سوی مجلات فرانسوی و دانمارکی و همچنین توسط آقای مکرون از بدو ورودش به کاخ ریاست جمهوری فرانسه بارها به اعتقادات مسلمانان توهین شده و شعارشان هم این است که مردم باید آزادی بیان داشته باشند! $۱؛

وی یادآور شد: طرح شکل‌گیری داعش برای فرانسوی‌ها بود و اولین کشوری که این نیروها را تحت عنوان «امت واحد اسلامی» روانه سوریه کرد، فرانسه بود. آن پروژه با شکست مواجه شد و همین نیروهای داعشی به فرانسه برگشتند و عملیات تروریستی بزرگی را انجام دادند. در واقع دود این کار به چشم خود فرانسه رفت.

زارعی با بیان اینکه هر وقت آمریکا و کشورهای اروپایی اقدامی علیه مسلمانان و اعتقادات آنها مرتکب شده‌اند دودش این اقدام به چشم خودشان رفته، تأکید کرد: ماجرای اهانت به پیامبر اسلام (ص) در ادامه شکست‌های پیشین غربی‌هاست ولی آن‌ها دست بردار نیستند و مدام به دنبال اهانت به مسلمانان هست تا برای اسلام و مسلمانان ناامنی ایجاد کند. آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها که خود را مهد دموکراسی و حقوق بشر می‌دانند، نقض‌کننده‌ترین آدم‌ها در خصوص رعایت حقوق بشر هستند.

این هنرمند تئاتر متذکر شد: اصلاً آزادی بیان در کشورهای آمریکایی و اروپایی از جمله فرانسه وجود ندارد زیرا هم اکنون نیز دولت فرانسه در مقابل اعتراض مسلمانان به اهانت صورت گرفته واکنش نشان می‌دهد. امثال ترامپ و مکرون انسان‌های مدعی و دروغین هستند و بشریت، آزادی و حقوق بشر را دوست ندارند.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تصریح کرد: ترامپ، مکرون و امثالشان همیشه به دنبال تحریک مسلمانان هستند. مکرون حماقت بزرگی انجام داد زیرا خیلی از مسیحی‌ها، یهودی‌ها و علمای اهل کتاب با مذاهب مختلف، به این اهانت معترض هستند ولی او به دنبال ناامنی در جهان است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.