تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

شنبه 4 آذر 1396

آخرین اخبار

پدر شهید حججی در گفتگو با مرآت:    
اهالی قلم و رسانه بر روی توصیفات رهبر انقلاب درباره شهید حججی تامل کنند
پدر شهید محسن حججی با تاکید بر ضرورت ترویج سیره شهدای مدافع حرم گفت: اهالی قلم و رسانه بر روی توصیفات رهبر انقلاب درباره شهید حججی تامل کنند.

محمدرضا حججی پدر شهید مدافع حرم محسن حججی در حاشیه زیارت گلزار مطهر شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت گفت: همه شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای ترور و نیز شهدای مدافع حرم یک مسیر را دنبال می کردند و آن نیز مکتب مقدس و نورانی امام حسین (ع) بوده است.

پدر شهید محسن حججی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران از نهضت عاشورا الهام گرفته است لذا تا ظهور امام عصر (عج) ادامه خواهد داشت.

وی بزرگترین دغدغه شهید حججی را پیگیری موضوعات فرهنگی برشمرد و افزود: محسن فعالیت های فرهنگی مذهبی متنوعی در طول زندگی خود انجام داد که از او به یادگار مانده است.

حججی خاطرنشان کرد: از اهالی قلم و رسانه ها می خواهم بر روی توصیف رهبر انقلاب از شهید حججی که فرمودند او حجت خداوند است تمرکز بیشتری کرده و چرایی این توصیف حضرت آقا را بررسی کنند.

گفتنی است والدین شهید محسن حججی به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان به منظور شرکت در آیین بزرگداشت شهدای مدافع حرم به سمنان سفر کرده اند.

انتهای پیام/ت

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه