تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

  رئیس سازمان بسیج عشایری:  
انقلاب اسلامی الگوی ارزشی ملت های آزاده جهان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: امروز انقلاب اسلامی به الگوی ارزشی ملت های آزاده و آگاه جهان تبدیل شده است.

به گزارش مرآت، سردار نصرت الله سیف شامگاه شنبه در یادواره شهدای انقلاب شهرستان مهدیشهر و آیین تشییع پیکر شهید گمنام در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهرک فاطمیه این شهر در استان سمنان، گفت: انقلاب اسلامی‌ و ارزش های والای آن امروز در بین‌ تمامی کشورهای اسلامی منطقه و جهان ‌نشر پیدا کرده و به الگویی برای آزادی خواهی و استقلال طلبی تبدیل شده است.
وی گفت: دشمنان نظام ‌جمهوری اسلامی امروز تمام تلاش خود را برای تسلط بر سوریه، یمن، فلسطین و لبنان به کار گرفته اند تا بتوانند جبهه مقاومت را از بین ببرند، اما به لطف اقتدار انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت، تا امروز دشمنان دستاوردی جز شکست در صحنه های مختلف نبرد نداشته اند.
وی افزود: یقین بدانید که دشمنان جمهوری اسلامی ایران و در صدر آنها آمریکا و اسرائیل با وجود تجهیزات پیشرفته و همچنین تخصیص بودجه های گزاف در زمینه امکانات نظامی و برنامه های جاسوسی، جرات نزدیکی به ایران اسلامی و رویارویی با جوانان غیور این مرز و بوم و تجهیزات نظامی و موشک های بومی ایران را ندارند.

** عشایر دلبسته و مدافع انقلاب هستند
سیف خاطر نشان‌ کرد: عشایر ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه های حساس نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی حامی و‌ پشتیبان انقلاب و امام راحل بودند و اوایل انقلاب نقش سازنده خود را در سرکوب ناامنی ها در مرزهای کشور ایفا کردند.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور تاکید کرد: عشایر در دوران جنگ تحمیلی نیز به عنوان اولین نیروهای داوطلب در آغازین روزهای جنگ همانند صاعقه بر سر نیروهای رژیم بعث فرود آمدند و شهدای بسیاری را تقدیم ایران اسلامی کردند.
وی بیان کرد: امروز نیز اگر صحنه دیگری از رویارویی با نظام‌ کفر و مستکبران ‌جهان برای ایران اسلامی و جبهه مقاومت شکل بگیرد، عشایر غیور و بزرگ این ‌مرز و بوم، باز هم دلدادگی خود را به آرمان های امام ‌راحل و انقلاب اسلامی و همچنین پشتیبانی از ولایت فقیه نشان خواهند داد.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: برخی همچنان با توجه به تاکید مقام‌ معظم رهبری مبنی بر اینکه ‌نه ‌جنگ خواهد شد و نه‌ مذاکره می کنیم، سعی در ترساندن مردم از وقوع جنگ دارند.
وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی می داند که امروز هیچ اتفاق و حرکت تاثیرگذاری بدون نقش سازنده نظام‌جمهوری اسلامی‌ شکل نخواهد گرفت و دشمنان این مرز و بوم نیز برای از بین بردن این اقتدار و بزرگی ایران اسلامی از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کنند.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور افزود: به برکت خون شهدا و بصیرت مردم، در 22 بهمن امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان خواهیم داد که همواره خار چشم آمریکا و اسرائیل باقی خواهیم ماند و تا نابودی کامل آنها از پای نخواهیم ‌نشست.

** انقلاب معجزه رهایی ملت از دست طاغوتیان 
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: انقلاب ملت ایران را از دست ظلم و ستمگری های بی رحمانه رژیم طاغوت نجات داد و این مهم باید برای نسل امروز جامعه و انقلاب بازگو شود تا نوجوانان و جوانان امروز شکرگزار امنیت، اقتدار، آرامش و رفاه موجود در کشور باشند.
وی خاطر نشان کرد: قبل از انقلاب، تمام دنیا زیر نظر دو ابرقدرت به نام های آمریکا و شوروی اداره می شد، و ایران نیز در آن زمان به دلیل دارا بودن ظرفیت ها و منابع بسیار غنی، تحت سلطه آمریکا قرار داشت و به همین واسطه 86 هزار مستشار آمریکای در ایران حضور داشتند.
وی افزود: انقلاب اسلامی با وجود شرایط بسیار سخت و حساس، با رهبری امام راحل و بصیرت مردم ایران اسلامی برخلاف میل ابرقدرت های آن زمان، با شعار نه شرقی نه غربی و مستحکم بر پایه های اسلامی و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید و معجزه انقلاب شکل گرفت.
سیف افزود: برنامه دوم دشمنان انقلاب و نظام ‌جمهوری اسلامی پس از ناتوانی در ‌جلوگیری از پیروزی انقلاب، انحراف انقلاب از آرمان های اصلی و ارزشی آن بود، دشمنان با امثال بنی صدر و یارانش سعی در ضربه وارد کردن به کشور داشتند اما به موفقیت خاصی دست نیافتند و برنامه سوم یعنی تحریم اقتصادی و ایجاد ناامنی در دستور کار آنان قرار گرفت.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: به لطف خداوند، رهبری امام راحل، پشتیبانی مردم و به برکت‌ خون‌ شهدا امروز بعد از 40 سال از عمر باارزش انقلاب اسلامی، دشمنان نظام جمهوری اسلامی نتوانستند کوچکترین ضربه ای به این‌ مرز و بوم وارد کنند و این ‌مسیر به سمت آینده ای روشن و افق های پیشرفت برای ملت ایران اسلامی هر روز هموارتر خواهد شد.
به گزارش ایرنا، استان سمنان سه هزار شهید دارد و از این تعداد 250 شهید از عشایر غیور استان هستند، شهرستان مهدیشهر در 35 کیلومتری مرکز استان سمنان قرار دارد و 185 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
ایرنا 

انتهای پیام/ م

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه