شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
امروز، استان سمنان میزبان رئیس جمهور است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استان سمنان تا ساعاتی دیگر میزبان حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان است.

به گزارش مرآت، روحانی رئیس جمهور امروز برای شرکت در اجلاسیه سراسری نماز و افتتاح طرح‌های عمرانی بهداشتی و آموزشی، کشاورزی   به استان سمنان سفر می‌کند.

سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان گفت: دیدار با مردم استان سمنان در شاهرود، شرکت در اجلاسیه سراسری نماز و سخنرانی در این مراسم که صبح چهارشنبه برگزار می‌شود، شرکت در مراسم روز دانشجو در یکی از دانشگاه‌های سمنان، دیدار با مردم سرخه، حضور در جلسه با نخبگان عرصه‌های مختلف علمی، اجتماعی و اقتصادی و نیز شورای اداری استان سمنان و در پایان حضور در جمع خبرنگاران از برنامه‌های سفر ۲ روزه آقای روحانی به استان سمنان است.

سعید ناجی گفت: رئیس جمهور همچنین به صورت ویدئو کنفرانسی ۳۸ طرح در بخش‌های اقتصادی، عمرانی، بهداشت و درمان، آموزش عالی، آموزش و پرورش، حمل و نقل، کشاورزی، منابع آب، آب آشامیدنی و فاضلاب و انرژی را افتتاح می‌کند.

وی تصریح کرد: اعضای هیات دولت و وزرای همراه  روحانی هم به شهرستان‌های استان سمنان سفر و مشکلات این مناطق را بررسی می‌کنند.

 حسن روحانی آخرین بار هفدهم فروردین ۹۶ برای افتتاح مجموعه صنعتی خودرو سازی  به سمنان سفر کرده بود.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه