دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رئیس سازمان امداد و نجات کشور اعلام کرد؛
امدادرسانی به بیش از ۱۸۰۰ نفر طی سه روز گذشته
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی این مناطق نیز در ٣٦ محور کوهستانی امدادرسانی انجام و مجموعا به ١٨٦٧ نفر نیز امدادرسانی شد.

به گزارش مرآت ، مهدی ولی پور  با ارائه گزارش خدمات امداد و نجات در کولاک برف طی ٧٢ ساعت گذشته، گفت: در طول این مدت ١٠ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، قزوین، کردستان، کرمانشاه، گلستان، لرستان و همدان متاثر از شرایط و حوادث جوی بودند.

وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی این مناطق نیز در ٣٦ محور کوهستانی امدادرسانی انجام و مجموعاً به ١٨٦٧ نفر نیز امدادرسانی شد.

رئیس سازمان امداد و نجات کشور تصریح کرد: در طول عملیات های امداد و نجات نیز ۱۷ نفر به مناطق امن و ۷ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ولی پور ادامه داد: با کمک ۶۱ تیم عملیاتی و ۲۰۱ نفر نیروی امدادی نیز ١٤٩ دستگاه خودرو از برف رها سازی شدند.

وی با اشاره بر اقلام توزیع شده میان آسیب دیدگان نیز عنوان کرد: طی ۳ روز گذشته ٢٢ بسته غذایی، ۵۱ بطری آب معدنی و ۸۸ بسته بیسکوییت میان افراد تحت پوشش امدادرسانی توزیع شده است.

مهر

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.