خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 گزارشی از برف و کولاک شدید در استان سمنان؛   
اسکان درراه ماندگان/ امدادرسانی ارتش و سپاه به گرفتاران در برف/ قطع برق در مناطقی از شاهرود، میامی و مهدیشهر
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون استاندار و فرماندار شاهرود با اشاره به بارش شدید برف در مناطقی از این شهرستان از امدادرسانی به گرفتارشدگان در برف با همکاری نیروهای امدادرسان خبر داد.

به گزارش مرآت، محمدکرم محمدی معاون استاندار و فرماندار شاهرود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این محور توسط نیروهای راهداری باز شده و رفت و آمد از طریق زنجیرچرخ در آن در حال انجام است.

وی با اشاره به تداوم بارش ها و برودت هوا در شب از مسافران خواست از مسیرهای دیگر استفاده و پیش از حرکت اطلاعات لازم را از راهداری و پلیس راه اخذ کنند.

 فرماندار شاهرود با بیان اینکه همه گرفتاران در برف امدادرسانی شدند ادامه داد: دستگاه های مسوول و نیروهای امدادی از بعدازظهر امروز مشغول امدادرسانی به گرفتارشدگان در برف و کولاک این محور هستند.

محمدی همچنین از رهاسازی همه خودروها و مسافران گرفتار در برف و کولاک خبر داد و افزود: تعدادی از مسافران در راه مانده در سطح این شهرستان اسکان داده شدند. 

رئیس ستاد بحران شهرستان شاهرود با تقدیر از آموزش و پرورش و هلال احمر گفت: شماری از درراه ماندگان در مدارس شاهرود، بسطام، کلاته خیج و روستای قلعه نو خرقان  اسکان داده شدند.

فرماندار شاهرود با تقدیر از خدمات دهی نیروهای امدادی گفت: در این عملیات تیم های امدادی از هلال احمر، گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم و نیروی زمینی ارتش، سپاه شاهرود، ، فوریت های پزشکی و اورژانس علوم پزشکی شاهرود ، راه و شهرسازی شرق استان و نیروهای امداد و نجات در محورهای برفگیر حضور یافته و به مسافران امدارسانی کردند.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی همچنان در منطقه حضور دارند افزود: توصیه ما به مسافران این است که تا اطلاع ثانوی از این محور استفاده نکنند و یا سفر خود را به تعویق اداخته یا از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

ارتش و سپاه به یاری درراه ماندگان رفتند

همچنین سرهنگ جبّار دوستمحمدیان ، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان  از اعزام نیروهای امدادگر به مناطق برفگیر و محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: از صبح امروز تا کنون تعداد ۶۰ نفر نیروی انسانی، ۷ دستگاه نفر بر (اشمیت) ، دو دستگاه آمبولانس و ۱۳ خودروی سبک  به منظور کمک به مسافران و خودروهای در برف مانده در محورهای مواصلاتی استان به محوردهای مسدود شده اعزام شدند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان  ادامه داد:عملیات پشتیبانی و امداد رسانی به در راه ماندگان با تمام توان انجام و به همه مسافران در راه مانده امدادرسانی می شود.

همچنین امیر سرتیپ فخر آبادی، فرمانده لشگر ۵۸ تکاور ذوالفقار گفت: به منظور کمک به مسافران و خودروهای در برف مانده در محورهای مواصلاتی استان ، از صبح امروز تا کنون تعداد ۱۰۰ نفر نیروی انسانی، ۶ دستگاه نفر بر اشمیت، ۶ دستگاه آمبولانس و ۱۰ خودروی سبک به مناطق مسدود شده توسط برف اعزام شده و عملیات پشتیبانی و امداد رسانی به در راه ماندگان را به انجام می رسانند.

قطعی برق در مناطقی از مهدیشهر و میامی 
موسوی زاده ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان نیز با اشاره به قطعی برق مناطقی از استان به دلیل بارش سنگین برف از رفع مشکل این مناطق خبر داد .

وی ادامه داد: با تلاش مهندسان و پرسنل پر تلاش شرکت توزیع برق، مشکل خاموشی ایجاد شده براثر بارش سنگین برف و کولاک شدید در شهر مجن، منطقه بسطام ، مهدیشهر و شهمیرزاد برطرف شد.‌ 

وی اظهار کرد: با توجه به قطع برق در منطقه کالپوش میامی ، فولاد محله و پشتکوه در شهرستان مهدیشهر پرسنل این شرکت به این مناطق نیز اعزام شده و در تلاشند تا در اسرع وقت مشکل خاموشی را در این مناطق برطرف کنند.

حسن ارگی ، فرماندار مهدیشهر نیز از برقراری روشنایی در روستای چاشم خبر داد و گفت: خوشبختانه با تلاش پیگیر پرسنل شرکت توزیع برق استان ، مشکل خاموشی روستای چاشم در این شهرستان برطرف شد.

 

اسکان 74 درراه مانده در مهدیشهر و دامغان

دکترحسن شکرالهی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از تشکیل جلسه فوق العاده شورای مدیریت بحران استان  با هدف امدادرسانی بهتر به گرفتاران در برف خبر داد.

وی تصریح کرد: از ابتدای بارش شدید برف در منطقه مهدیشهر ، فولاد محله و چشمه علی تا کنون ۲۰ اکیپ هلال احمر به این مناطق اعزام و ۷۴ نفر از مسافران و در راه ماندگان اسکان داده شده اند .‌ 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همچنین از اعزام تیم های امداد و نجات به بسطام و شاهرود خبر داد و گفت: همکاران ما با حضور در محور شاهرود آزادشهر به امدادرسانی به درراه ماندگان پرداختند.

وی ادامه داد: تعدادی از درراه ماندگان این محور نیز در شهرستان شاهرود اسکان داده شدند.

ایسنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه