تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اقدام‌ جنگنده‌های آمریکایی تروریستی بود/ پاسخ ما باید کوبنده باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه حرکت اخیر جنگنده‌های آمریکایی باید با یک اقدام قاطع و کوبنده پاسخ داده شود، گفت: اقدام اساسی، اخراج آنها از منطقه است.

به گزارش مرآت ، مهدی چمران نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اقدام جنگنده‌های آمریکایی در تهدید هواپیمای مسافربری ماهان، گفت: رویکرد ایالات متحده به گونه‌ای است که اگر اقداماتش بی پاسخ بماند با قلدری آن را تکرار می‌کند.

وی با بیان اینکه خوی آمریکا تجاوزگری است و اگر در ماجرای سال گذشته پهپاد آنها را نمی‌زدیم، آن کار را تکرار می‌کردند، افزود: امروز هم اگر ما نایستیم آمریکا طبق سیاست‌هایی که دارد، برای حرکت‌های مشابه اقدام می‌کند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: دولت تروریستی آمریکا نه به قوانین بین‌المللی مقید است و نه بویی از حقوق بشر برده است، بنابراین تنها با زبان زور می‌توان با او سخن گفت.

چمران با اشاره به اینکه حرکت اخیر جنگنده‌های آمریکایی باید با یک اقدام قاطع و کوبنده پاسخ داده شود، اظهار داشت: البته اقدام ما به صورت مقابله به مثل نخواهد بود و جمهوری اسلامی هیچ‌گاه به خود اجازه نمی‌دهد که جان انسان‌های غیر نظامی و شهروندان بی گناه را تهدید کند.

وی تاکید کرد: اقدام اساسی در مواجهه با تروریست‌های آمریکایی اخراج آنها از منطقه است که باید با جدیت بیشتری پیگیری شود. خوشبختانه در این موضوع همه کشورهای محور مقاومت اعم از عراق و سوریه و لبنان و سایر کشورها هم نظر و هم جهت هستند.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: پارلمان عراق اخراج آمریکا را به شکل قانون در آورده و سوریه هم اعلام کرده است که حضور آمریکایی‌ها در این کشور غیرقانونی است، یعنی یک کشوری با زور و به صورت غیرقانونی در خانه ما حضور دارد و با پررویی اعلام می‌کند که باید رفت و آمدهای هوایی منطقه زیر نظر او باشد.

چمران گفت: اینکه آمریکا باید از منطقه اخراج شود اولین خواسته ماست، اما اقدامات تروریستی آنها نیز باید به شکل خاص پاسخ داده شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه