شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
افزایش رتبه الکسا
از مزایای پاپ آپ این است که قیمت این نوع تبلیغ بسیار کم بوده و مشتری با حداقل قیمت میتواند رویدادها یا محصولات یا سایتهای نوپا یا حتی صفحه معرفی خود را به همگان نمایش دهد و به سرعت سیستم کاری خود را رشد دهد.

به تازگی دوستی برای بهبود و افزایش رتبه الکسا از بنده مشاوره خواست.  بنده نیز با توجه به تجربه طولانی که در زمینه تبلیغات اینترنتی دارم، پس از بررسی دقیق استفاده از پاپ آپ را به ایشان معرفی نمودم. دلیل این کار مزایای بسیار بالای تبلیغات پاپ آپ می باشد.

پس از مدت بسیار کوتاهی، بازدهی تبلیغ خود را نشان داد و این وب مستر مصمم شده بود که مقدار بیشتری تبلیغ پاپ آپ استفاده کند به همین خاطر شروع به امتحان نمودن سایتهای مختلف نمود تا سایت مناسبی برای این کار پیدا کند و مسلما از من نیز در این کار کمک خواست.

بنده سایت پاپ آپ می ، که تا به حال از هر نظر در این زمینه موفق بوده، را به دوست خود معرفی نمودم. سایت پاپ آپ می مدتها به بررسی نیاز کاربران پرداخته و در صورتی که کاربری نیاز جدیدی ارائه دهد در صورت امکان سعی در برآورده کردن آن نیاز خاص می نماید. همه این مزایا در کنار مزایای بیشمار تبلیغات پاپ آپ خود را نشان میدهد.

از مزایای پاپ آپ این است که قیمت این نوع تبلیغ بسیار کم بوده و مشتری با حداقل قیمت میتواند رویدادها یا محصولات یا سایتهای نوپا یا حتی صفحه معرفی خود را به همگان نمایش دهد و به سرعت سیستم کاری خود را رشد دهد. در این بین بازدیدکنندگان نیز بسیار راضی خواهند بود البته در صورتی که در این کار زیاده روی نشود. برای مثال، یکی از مزایای سایت پاپ آپ می برای جلوگیری از ناراحتی کاربر نمایش تنها یک تبلیغ در هر صفحه می باشد. همچنین به کاربری که در طی 24 ساعت اخیر تبلیغی مشاهده کرده است، مجددا آن تبلیغ نمایش داده نمیشود.

در این میان بد نیست برخی از مزایای سایتهایی که تبلیغات پاپ آپ را نمایش میدهند. به عنوان نمونه یکی از مزایایی که بسیار جلب توجه میکند بالارفتن سرعت بارگزاری این سایتها می باشد. چرا که با توجه به درآمد بسیار خوب و پایدار تبلیغات پاپ آپ، این سایتها میتوانند اقدام به کاهش تبلیغات بنری نمایند و در نتیجه سرعت بارگزاری سایتشان بسیار افزایش می یابد. در اینجا همانطور که گفته شد، پاپ آپ می نیز مزیت اضافه تری ارائه میدهد که آن هم استفاده از سرور ایران با آپ تایم بسیار بالا می باشد و به همین خاطر سرعت لود حتی بیشتر از مقدار گفته شده نیز بیشتر خواهد شد. چون دیگر لازم نیست فایل اسکریپت تبلیغات پاپ آپ از سروری در خارج از کشور بارگزاری شود.

مزیت بعدی گستردگی شبکه نمایش می باشد و به همین خاطر تبلیغ دهنده مخاطبینی از شهرهای مختلف با نیازهای متفاوت خواهد داشت.

بسیاری دلایل دیگر نیز میتوان گفت که چرا تبلیغات پاپ آپ یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی در عصر حاضر می باشد ولی همین بس که بگوییم، سرعت نتیجه دادن تبلیغات پاپ آپ بسیار سریع است و تنها پس از چند ثانیه از تایید شدن تبلیغ، بازدهی و جذب مشتری و مخاطب سایت آغاز خواهد شد و در درجه بعد میتوان گفت از آنجا که تبلیغ پاپ آپ به صورت تمام صفحه باز میشود تمام تمرکز مخاطب را به خود جلب میکند. در نتیجه صاحب سایت و تبلیغ میتوانند به جای اینکه در یک بنر کوچک یا متوسط یا بزرگ که مسلما سایز بزرگ آن قیمت قابل توجهی خواهد داشت، چند کلمه یا جمله ای کوتاه برای معرفی خدمات خود بنویسد، میتواند تمام یک صفحه وب را به خود اختصاص دهد و با خیال راحت بالاترین بازدهی را به خاطر بیشترین مقدار اطلاع رسانی به کاربر داشته باشد. زیرا در تبلیغات پاپ آپ که توسط سایت پاپ آپ می به آدرس اینترنتی popupme.net ارائه میشود، تبلیغات به صورت تمام صفحه برای کاربر باز خواهد شد و حداکثر تلاش صورت گرفته تا در انواع مختلف مرورگرها نیز این ساختار تبلیغ حفظ شود و با تغییر سیستم عامل به هیچ وجه کوچکترین افت کیفیتی نداشته باشد.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه