تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

با سرمایه گذاری 3900 میلیارد ریالی صورت می گیرد؛
افتتاح 13 پروژه صنعتی و معدنی در سفر روحانی به استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی 13 طرح صنعتی و معدنی و زیربنایی شهرک های صنعتی استان همزمان با سفر رئیس محترم جمهور و هئیت دولت به استان سمنان خبرداد.

به گزارش مرآت، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سفر دکتر روحانی و اعضای هئیت دولت به استان، 13 طرح صنعتی و معدنی و زیربنایی شهرک های صنعتی استان با سرمایه گذاری ریالی بیش از  3900 میلیاردی و سرمایه گذاری ارزی 57 میلیون یورو افتتاح و کلنگ زنی می شود .

وی با اشاره به سرمایه گذاری و اشتغالزایی بالای این طرح ها تصریح کرد: با راه اندازی و افتتاح این تعداد طرح در سطح استان سمنان، زمینه اشتغال حدود 1500 نفر در استان فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: بهره برداری از طرح توسعه شرکت چوب تراشه نقطه سمنان با ظرفیت تولید سالانه 96هزار مترمکعب تخته فیبر خام و سرمایه گذاری ریالی 950 میلیارد ریال و ارزی 15 میلیون یورو از طرح های قابل افتتاح در سفر رئیس جمهور به استان است که با راه اندازی این مجموعه زمینه اشتغال حدود 310 نفر در استان فراهم می شود.

اسودی خاطرنشان کرد: افتتاح واحد تولیدی صنعت پتاس آسیا در شهرستان گرمسار با ظرفیت تولید سالانه 140 هزار تن سولفات پتاسیم و اسید کلریدریک و با سرمایه گذاری 153 میلیارد ریال از دیگر طرح های قابل افتتاح است که با بهره برداری از این مجموعه زمینه اشتغال حدود 100 نفر در استان فراهم می گردد.

وی ادامه داد: بهره برداری از شرکت فولاد شاهرود با سرمایه گذاری بیش از 275 میلیارد ریال برای تولید 100هزار تن شمش فولاد از دیگر پروژه های صنعتی در استان سمنان محسوب می شود که با راه اندازی این واحد تولیدی حدود 150 نفر مشغول به کار خواهند شد.

این مقام مسئول در ادامه از افتتاح فاز نخست شرکت داروسازی فاتک شیمی پارس سمنان در این سفر هئیت دولت به استان خبر داد و افزود: این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ریالی بالغ بر 530 میلیارد ریال و ارزی 13 میلیون یورو ظرفیت تولید 160 میلیون عدد کپسول و 600 میلیون عدد قرص را دارد و برای 110 نفر فرصت شغلی ایجاد می کند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان همچنین از افتتاح یک واحد تولیدی دیگر در سمنان خبر داد و افزود: در سفر ریاست جمهور و اعضای هئیت دولت به استان واحد تولیدی سرما گستر قومس با سرمایه گذاری 69 میلیارد ریال و اشتغالزایی حدود 20 نفر به بهره برداری می رسد که در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع خودرو فعالیت خواهد کرد.

  اسودی با اشاره به دیگر طرح های قابل افتتاح در استان گفت: در این سفر و با حضور کاروان تدبیر و امید در استان عملیات اجرایی هشت طرح صنعتی و معدنی در سطح استان آغاز و کلنگ زنی خواهد شد که برای راه اندازی این تعداد طرح بالغ بر 1900 میلیارد ریال سرمایه گذاری پیش بینی می شود و با بهره برداری کامل این طرح ها زمینه اشتغال حدود 770 نفر در استان فراهم خواهد شد.

وی آغاز عملیات اجرایی فاز دوم تولید شمش فولادی شرکت فولاد شاهرود، تولید شمش و مقاطع فولادی شرکت ذوب آهن شاهرود، تولید کاغذ حرارتی شرکت پارسیان کاغذ ، تولید کاغذ از کربنات کلسیم در مهدیشهر ، شروع عملیات اجرایی نیروگاه خورشیدی 10 مگا واتی منطقه ویژه اقتصادی سمنان، طرح تولید لوله فولادی شرکت آریابد نوین در منطقه ویژه اقتصادی سمنان، طرح تولید و بسته بندی محصولات غذایی در گرمسار و آغاز عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی کالپوش را از دیگر برنامه ها و طرح های آماده کلنگ زنی در استان برشمرد.

ایسنا

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه