دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ؛   
افتتاح طرح های دانشگاه فنی و حرفه ای استان همزمان با ایام الله دهه فجر
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان از افتتاح یادمان شهید گمنام وچندین پروژه آموزشی، ورزشی در دانشکده های فنی و حرفه ای پسران سمنان و دختران شاهرود همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.

دانشگاه فنی و حرفه ‌ای استان سمنان به‌ عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی در استان با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآفرین در حال حاضر با داشتن بیش از 4 هزار دانشجو و 4 دانشکده در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان، مشغول به فعالیت است.   

به گزارش مرآت به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان :رضا نقدی با اشاره به اهداف و اثرات اجرایی این یادمان گفت: احداث بنای یادمان شهدا در محوطه دانشکده یادآور دلاوری ها، ایثار و گذشت جوانان این مرز و بوم  در سالهای ارزشمند دفاع مقدس برای دانشجویان، اساتید و کارمندان است .

نقدی همچنین از  بهره ‌برداری سالن ورزشی چند منظوره دانشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان و چمن مصنوعی و سالن بدنسازی  دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود در چهل و دومین  بهار شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد و گفت : آنچه در کنار علم‌ آموزی از اهمیت بالایی در دانشگاه‌ها برخوردار است، توجه به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است و این مهم در دانشگاه فنی و حرفه‌ ای همواره مورد توجه بوده است.

در ادامه سکینه ماندگارزاد  با ابراز خرسندی و خوشحالی از افتخار حضور  شهید  گمنام در این مجموعه دانشگاهی افزود: ما امروزه هرچه از عزت و اقتدار داریم مرهون جانبازی های این عزیزان است که به فرمان امام خود، برپایی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی را از اهم واجبات دانسته و عملا نشان دادند که در پیروی از خط ولایت و رهبری بی‌پروا آماده جانفشانی هستند

وی افزود: این امر بازتوانی و احساس مسئولیت مدیریتی و فرهنگی برای دانشجویان، مسئولان و اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود ایجاد می‌ کند.

ماندگارزاد افزود : ورزش  به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود.

وی در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت :  ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.