شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 فرمانده سپاه ناحیه شاهرود:   
اعزام نمادین رزمندگان به جبهه‌ها در ۳۰ مدرسه شاهرود انجام می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه ناحیه شاهرود از برگزاری رژه نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس سال جاری به‌صورت متمرکز استانی در مرکز سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت، سرهنگ محمد خوش‌قدم در هفتاد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهرود که در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان اظهار داشت: همچون سال‌های گذشته برنامه‌های متعدد و متنوعی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شاهرود در نظر گرفته‌شده است. 

وی از اجرای 200 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شاهرود خبر داد و 20 عنوان برنامه شاخص در میان این تعداد برنامه گنجانده‌شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با اشاره به مهم‌ترین عناوین برنامه‌های تدارک دیده‌شده در هفته مقدس امسال گفت: زنگ مقاومت در تمام مدارس شاهرود به صدا درمی‌آید و همچنین 200 راوی دفاع مقدس با آغاز هفته دفاع مقدس در 200 مدرسه سطح شهرستان حضور می‌یابند.

سرهنگ خوش‌قدم با تأکید بر تبیین آنچه در دوران دفاع مقدس رخ‌داده است برای نسل نوجوان و جوان امروزی افزود: در 30 مدرسه شهرستان شاهرود برنامه معنوی اعزام نمادین کاروان‌ها به جبهه‌ها اجرا می‌شود.

وی غبارروبی مزار شهدا، پیاده‌روی خانوادگی، مسابقات مختلف ورزشی، همایش بزرگ رزمندگان و ... را از دیگر برنامه‌هایی عنوان کرد که در طول هفته مقدس سال جاری در شاهرود برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود بیان داشت: کمیته‌های هفت‌گانه ورزشی و فرهنگی در شهرستان شاهرود تشکیل‌شده‌اند تا به‌صورت هرچه‌بهتر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این حوزه‌ها اجرا شود.

سرهنگ خوش‌قدم عنوان کرد: فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه ترویج شود و همه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید نهایت تلاش خود را در این حوزه انجام دهند.

تسنیم

انتهای پیام/  م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه