شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان:    
اعتماد به یکدیگر و رفتار صادقانه و عادلانه رمز گره گشایی و حل مشکلات می باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان از انجام عملیات اجرایی و وصول مطالبات دولت برای مودیانی که بدهی قطعی شده خود را پرداخت ننمایند و ترتیب پرداخت آن را ندهند خبر داد و گفت : انجام عملیات اجرایی و وصول مطالبات دولت از وظایف ذاتی ادارات امور مالیاتی می باشد.

به گزارش مرآت،عباس بی نیاز مدیر کل امور مالیاتی استان با اعلام این خبر افزود : اقدام اجرایی برای مودیان بدهکاری است که برای پرداخت یا ترتیب پرداخت یا ترتیب بدهی خود ، تعیین تکلیف نمی نمایند ، در غیر اینصورت نیاز به انجام اقدام اجرایی نمی باشد .

مدیر کل امور مالیاتی استان ادامه داد : اداره کل امور مالیاتی استان سمنان ضمن اعلام آمادگی در جهت تقویت اصل تعامل و حل و فصل مشکلات ارباب رجوع و جلوگیری از نارضایتی ها ، هدف اصلی اداره کل امور مالیاتی استان را حل مشکلات فعالان اقتصادی بویژه واحدهای تولیدی بیان کرد .

بی نیاز تصریح کرد : انتظار میرود برای احترام به اجرای قانون و رعایت کلیه مساعدتهای لازم ، با نگاه حل و فصل مشکلات مالیاتی ، فعالان اقتصادی که دارای مشکلات مالیاتی می باشند ، توسط مسئولین دولتی و یا خصوصی ، به اداره کل امور مالیاتی استان معرفی تا مشکلات آنان بصورت ویژه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد .

مدیر کل امور مالیاتی استان با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر عدم ثبت و پلمپ دفاتر تجاری و مالی شرکتها بخاطر بدهی مالیاتی توسط اداره ثبت شرکتهای اداره کل ثبت و احوال استان سمنان در راستای عملیات اجرایی توسط اجرائیات بیان نمود : در استان سمنان هیچ شرکت و یا واحد تولیدی بخاطر بدهی و در راستای عملیات اجرایی وجود ندارد که نتواند دفاتر روزنامه و یا کل خود را پلمپ نماید چرا که این موضوع در راستای اقدامات اجرایی قرار ندارد .

بی نیاز خاطر نشان کرد : با توجه به اهمیت وصول مالیات و تحقق درآمدهای مالیاتی و نقش بسزای مالیات و تحقق درآمدهای مالیاتی و تحقق اقتصاد مقاومتی و لزوم همدلی و تعامل در شرایط کنونی ( جنگ اقتصادی ) مدیران اقتصادی استان اعم از دولتی و بخش خصوصی ضمن تشکیل جلسه با حضور استاندار محترم و تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و با نگاه تعامل و حل مشکلات فعالان اقتصادی همکاری فی مابین را تقویت نمایند .

مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن تاکید بر اعتماد به یکدیگر و رفتار صادقانه و عادلانه رمز گره گشایی و حل مشکلات می باشد افزود : اداره کل امور مالیاتی استان سمنان ، همچون گذشته هرگز نخواهد گذاشت که واحدهای تولیدی بخاطر بدهی مالیات تعطیل و موجب بیکاری کارگران عزیز و زحمتکش گردد ، اننظار می رود بدهکاران مالیاتی نیز نسبت به تعیین تکلیف وضعیت بدهی مالیاتی خود اقدام لازم بعمل آورند .

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه