دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
استقلال مقابل تراکتور بدشانس بود/ من به این تیم احترام می‌گذارم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: استقلال با این که حتی یک جلسه تمرین کامل هم نداشت اما مقابل تراکتور به مراتب بهتر بود و به دلیل بدشانسی در این مسابقه به پیروزی نرسید.

به گزارش مرآت اکبر کارگر جم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال روزهای سخت و پر از حاشیه‌ای را سپری کرد. آنها برای بازی با تراکتور حتی یک جلسه تمرین با تیم کامل هم نداشتند و مشکلاتی را از سر گذراندند که هر یک از آنها می‌تواند یک تیم را از پا در آورد. با این وجود بچه های ما مقابل تراکتور خوب بودند و حق آنها پیروزی بود. من به شخصه به این تیم احترام می‌گذارم. 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: در دقایقی از بازی برتری کاملا با استقلال بود و موقعیت‌های خوبی روی دروازه تراکتور خلق شد و حتی یکبار هم دیرک دروازه به کمک آنها آمد. به این اضافه کنید که تیم ما در طول بازی اجازه خلق موقعیت را به تراکتوری‌ها نداد که این هم اتفاق خوبی بود.

کارگرجم در خصوص فاصله امتیازی زیاد با صدر جدول گفت: واقعیت این است که در هفته‌های پیش هم تیم ما شانس قهرمانی را از دست داده بود. اما امروزی که در آن هستیم هنوز برای سهمیه آسیا شانس دارد. موفقیت و قهرمانی برای این تیم امروز دست یافتن به سهمیه آسیا است و بازیکنان و اعضای کادر فنی ما باید تا آخرین لحظه برای آن تلاش کنند. 

مدافع پیشین استقلال تاکید کرد: آنهایی که امروز به عنوان مربی و بازیکن در این تیم مسئولیت دارند باید بدانند دل ۳۰ میلیون هوادار برای آن می‌تپد و باید برای سربلندی آن تا آخرین لحظه تلاش کنند. نا امیدی و دست کشیدن از تلاش در قاموس استقلال نیست.

وی بیان داشت: شاید قهرمانی در لیگ برتر از دست ما رفته باشد، اما هنوز دو جام دیگر پیش روی ما قرار دارد و باید برای به دست آوردن آنها نهایت تلاش خود را به خرج دهیم. تیم ما اگر در لیگ برتر نتایج بهتری بگیرد و روحیه و انگیزه به بازیکنان بازگردد، می‌توانند قهرمان جام حذفی شوند تا هم یک جام بگیرند و هم از این طریق سهمیه آسیا را کسب کنند. ضمن این که موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌تواند در دسترس تیم ما قرار داشته باشد، منوط به این که روحیه به این تیم بازگردد.

 
کد خبر 4971668

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.