دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور:
استخدام کارمند برای شوراهای حل اختلاف پیگیری می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور از مراحل پایانی لایحه جدید شورای حل اختلاف در مجلس خبر داد و گفت: استخدام کارمند در لایحه جدید شورای حل اختلاف پیگیری می‌شود.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام هادی صادقی در بازدید از شورای حل اختلاف شاهرود ضمن بیان اینکه لایحه جدید شورای حل اختلاف در مراحل پایانی بررسی توسط مجلس قرار دارد، ابراز داشت: در این لایحه بر تسهیل امور و بازگشت شورا به صلاحیت ذاتی خود یعنی حل اختلاف تأکید شده است.

وی بابیان اینکه این لایحه در صورت تصویب باعث افزایش رضایتمندی عمومی خواهد شد، افزود: همواره تلاش‌ها بر این محور بود که بتواند ضمن ارائه خدمات بیشتر گشودن گره کار مردم را نیز ارتقا بخشد لذا امیدواریم که با تصویب آن بتوانیم به اهداف موردنظر دست‌یابیم.

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور ضمن بیان اینکه استفاده از ظرفیت نیروهای موجود در شوراهای حل اختلاف مورد تأکید است، ابراز داشت: امیدواریم با تصویب بحث استخدام کارکنان شورا در صحن مجلس بتوانیم کنار اصلاحات دیگر از ظرفیت‌های موجود نیز به نحو احسن استفاده کرد.

صادقی بابیان اینکه در بازدیدها روند کمی و کیفی امور از نزدیک مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت، در ادامه تصریح کرد: استخدام کارکنان شورا در لایحه جدید و همچنین توجه به فرهنگ صلح و سازش از اهداف آن پیگیری می‌شود و در این راستا از نظرات کارکنان برای پیشبرد بهتر امور نیز بهره گرفته خواهد شد

روح اله اسماعیلیان رئیس دادگستری شاهرود نیز در این بازدید اضافه کرد: این شهرستان در میزان پرونده‌های منتهی به صلح و سازش و همچنین بررسی میدانی مشکلات و موانع شوراهای حل اختلاف در خدمت‌رسانی به مردم رتبه نخست استان را دارد.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.